אתמול (ג) נפתחו החנויות הראשונות במתחם "מול החוף ווילג' ". מדובר בתקופת הרצה לקניון החדש והענק במערב העיר. בינתיים נפתחו בו כעשר חנויות, רובם חנויות ביגוד, מתוך 110 החנויות הצפויות להיפתח בו במהלך החודשים הקרובים, בקניון צופים שבמהלך אפריל יפתחו עוד חנויות רבות וכבר בחודש מאי רוב החנויות כבר יהיו פתוחות במתחם.    

גולת הכותרת היא בריכת הגלים הייחודית שכבר לאחר החג אמורה להיפתח רשמית, סביבה מתוכננים אירועים רבים החל מאירוע ההשקה הרשמי של הקניון שיחול בתחילת חודש מאי, כמו כן, אירוע חודש הכדורגל ואירוע מיוחד לקראת חג השבועות. 

מיטל מנשס מנהלת האירועים של המתחם אמרה למיינט "יהיו כאן מסיבות מטורפות, תהיה שגעת, חדרה הולכת להיות תל אביב הבאה".

מתחם מול החוף החדש (צילום: איתמר רותם)

כרגע, בשבוע הראשון, פתוחה רק הרולינג שף של איציק כמסעדה הראשונה במתחם, אך בעתיד הקרוב, אמרה לנו מנהלת השיווק עדי הבר שתמהיל המסעדות במתחם יהיה מגוון מאד: מסעדת דיינר איטלקי FAT VINNY, מסעדת המבורגרים שתפתח ממש בקרוב "קפטן בורגר", מסעדה אסיאתית שתפתח בהמשך (ווק טו ווק), מסעדה מקסיקנית (מקסיקנה) כמו כן בתי קפה מובילים כגון: ביגה עם אוכל בריאות, לנדוור הידוע, רולדין המתמחה במאפים ועוגות ועוד.

הבשורה האמתית תגיע גם לאוהבי חיי הלילה שתושבים רבים בחדרה מתלוננים במשך שנים על חוסר המקומות לצאת ולבלות בהם בערב וגם בשעות הקטנות.

הבר, מנהלת השיווק מבטיחה: "לאחר שעות סגירת החנויות המסעדות יישארו פתוחות לבילוי עם חברים, משפחתי או זוגי ואף יהיה פאב שיקראו לו 'בירה בירה' שימוקם על גג המתחם ויצפה על הבריכה והנוף מסביב ויהיה פתוח עד השעות הקטנות של הלילה. מוזיקת לייב, דיג'יי ועוד יופיעו במתחם המסעדות ויהפכו את הערבים לבלתי נשכחים!".

מתחם מול החוף החדש (צילום: איתמר רותם)

חשוב לציין שמסעדות ובתי קפה יהיו פתוחים בשבת, אך החנויות עצמן תפתחנה רק במוצאי השבת. במתחם ישנם כ-1600 מקומות חניה, בחניה עילית ובחניה מקורה. החניה תהיה ללא תשלום ל 3 שעות הראשונות במתחם, זאת מפני שהנהלת הקניון לא מעוניינת שהחנייה ללקוחות תהפוך אלטרנטיבה לחנייה לבאי הרכבת הנמצאת ממש בסמוך.

גדי שטרן, מנכ"ל "מול החוף ווילג'" סיכם " החל מהיום, אנחנו פתוחים להרצה ומזמינים את כל תושבי חדרה והסביבה להגיע, כל יום וכל שבוע יצטרפו עוד ועוד חנויות נוספות שייפתחו".

הבריכה במתחם מול החוף החדש (צילום: איתמר רותם)

גדי שטרן, מנכ"ל המתחם (צילום: איתמר רותם)