קאנטרי הולמס פלייס חדרה הדמייה (יח"צ)

מרכז הכושר והבריאות המשפחתי של הולמס פלייס (קאנטרי) יוקם בחדרה בהשקעה כוללת של כ-40 מיליון ש"ח וישתרע על שטח של 4,000 מ"ר במרכז שכונת הפארק. כך בישרה השבוע עיריית חדרה. 

השטח הוחכר להולמס פלייס על ידי העירייה לתקופה של 25 שנה לשם תכנון, הקמה והפעלה של המקום ולאחריה חוזר המקום לחזקת העירייה.

חברת האדריכלות V5 אדריכלים, המתמחה בעיצוב של מתחמי ספורט הופקדה על תכנון המקום והמעצב עופר ברזובסקי, בעל ניסיון עשיר בעיצוב חדרי כושר בארץ ובעולם, יהיה אמון על עיצוב הפנים.

קאנטרי הולמס פלייס חדרה הדמייה (יח"צ)

החל מינואר 2020 יוכלו תושבי העיר ליהנות מקאנטרי קלאב שיכיל בריכת שחיה מקורה, אולמות חוגים, אולם ספינינג, אולם פילאטיס מכשירים, חדר כושר בגודל 900 מ"ר, אולם לאימונים אישיים, שירותים, מלתחות, ג'ימבורי לפעוטות ועוד.

בשטח החיצוני ייבנו, בריכה חיצונית, בריכת פעוטות, מגרש משולב, גינת שעשועים לילדים, מדשאות וכ- 200 מקומות חנייה. בסמוך יוקם שטח מסחרי שיכלול בתי קפה וחנויות נוחות שישרתו את הבאים. המתחם כולו יהיה נגיש לנכים ולאוכלוסייה עם מוגבלויות.

"מדובר בפרויקט הדגל של הרשת בישראל וככזה בכוונתנו להשקיע  בו השקעה חסרת תקדים בקנה מידה ישראלי בכל הקשור להיקף ולאיכות הציוד שיוטמע במקום ובהתאמתו המלאה לצורכיהם של כל שכבות הגיל". אמרה קרן שתוי , מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס.

קרן שתיוי מנכלית הולמס פלייס (צילום יח"צ)

"הקומפלקס החדש תוכנן כך שהוא יענה על צורכיהם של כל שכבות הגילאים בכל הקשור לפעילות גופנית, החל מחוגי פעילות גופנית ומתקנים לילדים מגיל שנתיים, דרך בני נוער ועד לפעילות ייעודית למבוגרים בני 80 ומעלה".   

לדברי ראש העירייה צביקה גנדלמן, המתחם יוקם בשיטת DBOT (Design-Build-Operate-Transfer), לפיה היזם יתכנן, יממן, יקים ויתפעל על חשבונו את הפרויקט על קרקע עירונית, בתמורה לזיכיון הפעלה לתקופה קצובה שבסיומה תשוב הקרקע לידי העירייה.

גנדלמן הביע שביעות רצון מהודעת הולמס פלייס על בחירת קבלן ביצוע ותחילת עבודות כבר בקיץ זה ואמר: "הבטחתי למנף את הקרקע לטובת הציבור ולקדם פרויקטים אשר ישרתו את תושבי העיר. לאחר סגירתו של הספורטן הוותיק, יענה הקאנטרי קלאב החדש על צורך שהעלו תושבים רבים ואף יותר מכך".