"חומר שאיש לא מצא בו עניין הופך ל'זהב' ולבעל ערך"(שי דהרי)

את שייקל דיזיין, בית לעיצוב ויצור רהיטים מחומרי גלם בשימוש חוזר הקים המעצב שי דהרי לפני 6 שנים: "גישת העיצוב שלנו רואה את היופי שבפגם. בשייקל מעצבים את הרהיט עם הפגמים שמופעים בחומר. הטבע שותף ביצירה ומכניס לרהיט את היופי באסתטיקה שמותיר הטבע". 

צילום: יפעת ירושלמי-

דהרי שייך לדור חדש של מעצבים שמשלבים פילוסופיה ירוקה בעבודת העיצוב שלהם.

מי או מה היו ההשראה לפתיחת המקום?

"ישנם חומרי גלם רבים, איכותיים ומרגשים, שנפלטים מהתעשייה ומחיי הקידמה. חומרים אילו עשירים בטקסטרות, צבעים ופגעי הזמן שנתנו בהם חיים. לחומר יש סיפור והרהיט מספר את סיפורו. תפיסת חיים ערכית ועבודה יצירתית, ותהליך מרתק ומענג שבו חומר שאיש לא מצא בו עניין הופך ל"זהב" ולבעל ערך.

"כל רהיט הוא ייחודי ואחד במינו, אין אצלנו יצור סדרתי. העיצוב מותאם ללקוח ולא יחזור על עצמו.

"אנחנו מומחים לעבודה עם חומרים ממוחזרים, עשייה רב תחומית שלא מחוייבת רק לסוג חומר אחד. יש לנו חומרים מרתקים שאין שני להם בשוק הריהוט".

-

צילום: צליל אגמון-

מה האתגרים העיקריים שהעסק שלך מתמודד איתם?

"כמובן- שיווק, שיווק, שיווק. כל השאר כבר קורה בדרך הטיבעית ביותר. הייתי רוצה שהמותג שלי יהיה מוכר וידוע לכל המעצבים והמעצבות, האדריכלים והאדריכליות שמחשיבים את עצמם כמובלי דעה בתחום עיצוב הבית.

אנחנו נמצאים בכל המדיות המרכזיות: פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, פינטרסט ו- houzz  ומקדישים חלק ניכר מהזמן לחשיפה במידיות השונות וכמובן שיש לנו אתר www.shaycle.com "

צילום: אסף ברנר

מה עושה לך את היום בעסק?

"הצוות שלי. חברים לדרך שפועלים מתוך חדוות יצירה, מסירות ופירגון עצום".

מה יכול להרוס לך את היום בעסק?

"כל מה שמפריע להיות ביצירה".

-

הסדנאות יתקיימו ב-13 מיקומים ברחבי הארץ, ומיועדים לעסקים קטנים-בינוניים שרוצים לשפר את הנוכחות הדיגיטלית שלהם ברשת. להרשמה לסדנה הקרובה אליכם - כנסו כאן.