חייו השלווים של אב מהשרון התהפכו לחלוטין ביום אחד כשאשתו עזבה אותו והשאירה אותו לטפל בשלושה ילדים, כשהקטן רק בן שנה.

עולמו קרס. הוא חזר להתגורר אצל הוריו המבוגרים, עזב את עבודתו ומקדיש עתה את זמנו  לטיפול בילדיו. סיפורו הגיע לאוזנייה של דנית הראל ממייסדות עמותת "עוטפות באהבה" שבה חברות אימהות מכפר סבא, הוד השרון וחדרה ומטרתן למטרה ליצור מעטפת חמימה, מחבקת ומיטיבה עם ילדים בסיכון ומעוטי יכולת ודאגה לצרכיהם הבסיסיים והקיומיים.

 המזון שנאסף. צילום שירות מיינט

בשנים האחרונות העמותה והתורמים לה, מספקים לילדים על בסיס יומיומי- מזון לבית הספר, עוגות לקבלת שבת, עוגות לחגיגת ימי הולדת, תחפושות לפורים, בגדי חג וכו׳ ואף עוזרים לניצולי שואה.

הראל מספרת:" לאחר ששמעתי על המקרה  שיתפתי את הנשים בעמותה וביניהן גם הגננת ל' שהיא חלק מהעמותה בחדרה וגם גננת מדהימה בגן בבית אליעזר והיא ארגנה תוך פחות משעתיים תרומות מדהימות ומרגשות מכל הגנים סביבה ומדיירי שכונת הפארק. ההתגייסות הייתה מדהימה. לא עמדתי בקצב של התרומות והתמונות שזרמו אלי".

ל' הגננת (העדיפה להישאר בעילום שם) פנתה בקבוצת הוואטסאפ אל הורי ילדי הגן ושיתפה אותם וגם פנתה לענבל לב מועד שכונת הפארק, אשר מתעסקת גם במקרים מסוג זה.  לב, אשר היתה ממייסדות פרוייקט "מבשלות באהבה" בשכונת הפארק, החלה בהעברת המידע בקבוצת הפייסבוק השכונתית וקבוצות הוואטסאפ כדי לגייס את התרומות עבור האב ועד מהרה סביב פתח ביתה הצטברו ארגזי מזון וציוד לילדים ובמקביל גם הורי ילדי הגן בבית אליעזר מילאו ארגזי ציוד בפתחו של הגן. למחרת כבר יצא רכב מטעם העמותה לאסוף את כל הארגזים והוא התמלא עד אפס מקום.

 המזון שנאסף. צילום שירות מיינט

"שיתפתי את האב והוא לא ידע מה לעשות עם כל הטוב הזה. לא הפסיק לברך אותנו ולהודות לנו" מספרת הראל.

לאחר שקיבלה לעמותה את כל המצטרכים והציוד, ציינה: "בהזדמנות זו אני רוצה להודות בשמי, בשם "עוטפות באהבה" ובשם האב לכל מי שנתן מזמנו, מכספו ופתח את ליבו לעזרה. אנחנו תמיד שמחות לעוד מתנדבות שרוצות לקחת חלק בפעילות העמותה, מי שרוצה לקבל עוד פרטים על הפעילות שלנו מוזמנת ליצורה קשר דרך הוואטסאפ למספר 054-5659612".