סופגניות משודרגות בחדרה | צילום: איתמר רותם

הסופגנייה מהווה את אחד המאכלים היהודיים המסורתיים והסמליים של חג החנוכה, כמעט בכל רשתות המזון והמאפיות בחדרה ניתן למצוא את מאכל הבצק שמטוגן בשמן עמוק.

בשנים האחרונות, במיוחד במאפיות, עוברת הסופגנייה שדרוג במראה, בעיצוב, בתוספות שעליה וכמובן גם במחיר. יצאנו לסיבוב קצר בעיר, כדי להשוות מחירים ועיצובים.

שופרסל גבעת אולגה מציע סופגנייה אחת סטנדרטית או סופגנייה קטנה יותר אך עם תוספות של ריבת חלב כציפוי וסוכריות קטנות ב2.80 ליחידה ו8 יחידות ב18 שקלים.

סופגניות בשופרסל גבעת אולגה | צילום: איתמר רותם

סופר יוחננוף מציע סופגנייה אחת סטנדרטית ב2.50 שקלים וחמש סופגניות בעשרה שקלים.

במאפיית המשפחה  ניתן למצוא סופגנייה אחת סטנדרטית ב4 שקלים ושש יעלו כ 20 שקלים. סופגניה מעוטרת ומשודרגת עם סוכריות ומספר ציפויים סוכרתיים וצבעוניים ב6 שקלים ליחידה, ושש מאלו, יעלו כבר 30 שקלים.

סופגניות במאפיית המשפחה | צילום: איתמר רותם

מאפיית אריאל מציעה מגוון רחב, מיני סופגנייה ב3 שקלים וב20 שקלים כבר תוכלו לקחת שמונה כאלו. סופגנייה סטנדרטית רגילה תעלה 4 שקלים שב20 שקלים תוכלו לקחת שש יחידות.   למאפייה גם סופגניות מיוחדות ושעליהן מגוון ציפויים ותוספות והללו עולות כבר שישה שקלים ליחידה שב17 שקל תוכלו לקחת שלוש.

סופגניות במאפיית אריאל | צילום: איתמר רותם

את הסופגנייה הזולה ביותר בעיר מצאנו  בסניף אושר עד, שם סופגנייה סטנדרטית עולה רק שקל אחד ועקב הביקוש הרב, ניתן לקנות עד עשר יחידות.

כשאת הסופגניות היקרות בעיר מצאנו בסניף רולדין, שם סופגנייה סטנדרטית עם ריבה תעלה שישה שקלים, עם ריבת חלב שבעה שקלים ואלו, המעוצבות בכישרון רב ועליהן מגדל של תוספות מרהיבות עולות כבר כ12 שקלים לסופגנייה.

סופגניות ברולדין | צילום: איתמר רותם