בת 35 שנסעה לעבודה עם בן זוגה, התעצבנה כי הוא לא הקשיב לדבריה ולא המשיך לפתח איתה שיחה. את מורת רוחה הביעה בכך ששפכה על בגדיו כוס קפה. זה לא נגמר בזה.

המקרה אירע לפני כחודש, בעת שבני הזוג נסעו באותו רכב למקום עבודתה של האישה. בני הזוג, שחלקו זוגיות כבת שנה ואף עברו להתגורר ביחד, החלו את הנסיעה בשקט ורוגע, אבל כאשר האישה החלה לדבר עם בן זוגה הוא לא שיתף איתה פעולה באופן רצוף והשיחה לא התפתחה כפי שהיא רצתה.

הבגדים הוכתמו | המחשה: Shutterstock

בשלב זה החלה האישה לקלל את בן זוגה ואף שרטה אותו בידיה כשהיא מכאיבה לו ומסכנת את שניהם, בכך שפגעה ביכולת הנהיגה שלו. בשלב זה החליט בן הזוג שלא להמשיך בנסיעה, עצר בצד, דרש מהאישה לרדת מהרכב ואמר שאינו מתכוון לקחת אותה למקום עבודתה.

האישה העצבנית סירבה לרדת מהרכב וביקשה להמשיך בנסיעה, אך בן הזוג עמד על דעתו שלא להמשיך לנסוע איתה. בעקבות זאת לקחה האישה כוס קפה שהיתה ברכב, השליכה אותה על בן זוגה ובגדיו הוכתמו ונהרסו. בעקבות זאת נסע האיש אל תחנת המשטרה והגיש תלונה נגד האישה בגין תקיפה.

במהלך חקירת האירוע התברר כי זמן קצר לפני התקרית הזו התרחש אירוע  נוסף, שבו האישה השליכה סבון נוזלי על בגדיו של הגבר בעת שהיו בביתם. התקריות הללו היוו בסיס להגשת כתב אישום נגד האישה בגין אלימות.