רמי (מימין) ורן קורבנוב | צילומים: לינדה קורבנוב, איתמר רותם

ביום חמישי האחרון, בפריים טיים הטלוויזיוני, מאות אלפי ישראלים נחשפו לראשונה לאחים קורבנוב מחדרה. רן בן ה28 ואחיו הצעיר רמי בן ה26 המתגוררים בחדרה.

האחים הפתיעו את הצופים וגם את המנחים, אסי עזר ורותם סלע, בכך ששניהם עברו בהצלחה ובמהירות את מסלול המכשולים המאתגר של תוכנית "נינג'ה ישראל" והיו לבני משפחה הראשונים שעוברים את המסלול אחד אחרי השני.

תוכנית "נינג'ה ישראל"  המשודרת בשידורי קשת, ערוץ 12, היא פורמט טלויזיוני המבוסס על התוכנית האמריקאית "אתגר הנינג'ה" (American Ninja Warrior) של רשת NBC, התוכנית מציגה מספר רב של מתמודדים המנסים להשלים מסלול מכשולים עם דרג קושי עולה שרק מעטים מצליחים לסיים.  

האחים קורבנוב מתאמנים בחוף אולגה | צילום עצמי

רן ורמי עלו לישראל כמעט לפני 20 שנה ומתגוררים בחדרה. רן נשוי פלוס ילדה ורמי רווק.  ביום יום רן עובד עם המגזר העסקי בתחום הגדלת המכירות, מאמן מכירות אישי ובנוסף, כפי שנחשף בתוכנית, רן גם מאמן לאומץ לב, כלומר מסביר רן " בניגוד להגדלת המכירות שזה שייך למגזר העסקי, האימון לאומץ לב, נעשה מול לקוחות פרטים וזה  בעיקר להתמודד עם פחדים, חרדות, התנהגויות לא רצויות, בישנות, אי-נינוחות ועוד בעיות הקשורות לבטחון העצמי".

רמי, עוסק בספורט מגיל צעיר, בגיל 15 נחשף לספורט הנקרא סטרייט וורקאאוט. רמי מוביל קבוצות שבהם יש קרוב ל 60 מתאמנים, רובם בני נוער מכל רחבי חדרה המתאמנים בסטרייט וורקאאוט בעיקר בפארקים השונים בעיר, בנוסף עוסק רמי בקידום והפקת סירטונים ליו-טיוב, לאחרונה אף פתח ערוץ חדש משלו שנקרא shockerTV .

רמי היה זה ששמע על האודישנים עוד לפני כארבעה חודשים, הוא מיד סיפר לאחיו רן, שברגע הראשון אף הביע ספקות בפניו האם מדובר בכלל בהפקה רצינית. הם נרשמו לתוכנית ולפני כשלושה חודשים הגיעו יחדיו לאודישן הראשון ועברו בקלות את האתגר הפיזי שהוצב בפניהם, גם באודישן השני הם לא התקשו להתגבר על אתגר פיזי נוקשה יותר ואז הגיע הטלפון המיוחל מההפקה שהזמין אותם לצילומי האתגר האמיתי שהוצב בנמל חיפה.  

האחים קורבנוב . צילום מסך מהתוכנית, ערוץ 12

לקראת הצילומים בחיפה, רמי התאמן במתחם הכושר החדש שנבנה בגן קפלן בשכונת בית אליעזר, בעוד שרן השקיע באימונים מצידה השני של העיר, בחדר הכושר בכפר הים. שניהם גם הלכו למספר אימונים משותפים ב"גריזלי"- מתחם אימונים בהשראת "אתגר הנינג'ה"  אשר נבנה בבת חפר. "היה חשוב לי להתמודד שם עם אתגר טיפוס הקיר שהוא האחרון במסלול" מסביר רמי "על שאר המתקנים, התאמנו בפארקים בחדרה, אבל טיפוס קיר התלול בריצה מצריך טכניקה מסוימת שהיינו חייבים לתרגל אותה, על מנת שנצליח לעבור את המכשול האחרון בתחרות".

כעת רן ורמי מחכים להתמודד בשלב הבא בתוכנית, המיועד רק למעטים שסיימו את המסלול הראשון ויהיה הרבה יותר קשה.  בהצלחה.