הלוקיישנים לחתונה בחדרה 2019 | צילומים: מירית גולן

עונת החתונות כבר כאן ומסתבר שכבר לא צריך לצאת  מחוץ לעיר כדי להצטלם רגע לפני שאתם צועדים לחופה.

במיוחד בשבילכם, קבלו חמישה לוקיישנים מרהיבים לצילומים בתוך העיר. 

קיר הגרפיטי בנווה חיים

במתחם בזק הישן, הגובל ברחוב גרינבוים בנווה חיים, שוכן לו בית נטוש שקירותיו מעוטרים בגרפיטי ססגוני וכובש, שנראה כאילו יובא לכאן מרחובות ברצלונה. בחזית הבניין גרפיטי רומנטי במיוחד עם הכיתוב: "mad love",  המושלם לצילומי אלבום חתונה. בקירותיו הפנימיים של הבניין שלל ציורי  גרפיטי במגוון סגנונות: אחד הקירות למשל מציג סמלים כמו מגן דוד, באחר גולגלות, כוכבים וגרמי שמיים . כל קיר בנושא שונה ובצבעוניות שונה ככה שניתן במקום אחד, 'כאילו' לצלם במספר לוקיישנים.

קיר הגרפיטי בנווה חיים | צילום: מירית גולן

פארק נחל חדרה

פארק נחל חדרה, המושך אליו מבקרים מרחבי הארץ כולה, מתהדר במדשאות מוריקות חורשת אקליפטוסים ושדרת דקלים, כמו גם בפינות חמד כמו אזור המזרקה ומספר פסלים. המזח  שהינו מסלול הליכה  המוביל לחוף הים, הוא מיקום נפלא לצילומי חתונה, מה גם  שבאחת הגדות יש מבני- אבן דמויי 'חופה' לבנה. גשר המיתרים המחבר בין שתי גדות הנחל גם הוא מיקום מצוין להנצחת רגעים מאושרים. בחודשי הקיץ, באזורים החוליים פורחים גם צמחים כמו נר הלילה וחבצלת החוף, מה שמוסיף לנוף הקסום באזור.

פארק נחל חדרה | צילום: מירית גולן

יער חדרה

יער חדרה ,הגובל במסילת החוף ממערב ומצפון, בפארק השרון מדרום, ובשטחים חקלאיים שלאורך כביש 4 ממזרח מספק לא מעט מיקומים פוטוגניים  לאלבום החתונה. היער מתפרס על פני 1500 דונמים ונחשב ליער האקליפטוסים הגדול בארץ. המקום מאפשר צילומי טבע מרהיבים על רקע  אינספור אקליפטוסים ותיקים . גם אזור בריכת יער במקום, מזמנת חווית צילום מרהיבה עם צמחיה רבגונית שצומחת בסביבתו. ביער ממוקמת גם  עמותת 'חדרה אוהבת חיות' למקרה שהחתן והכלה חובבי חיות, ויחפצו  להוסיף לצילום בעלי חיים.

יער חדרה | צילום: מירית גולן

חוף הדייגים

רצועת  החוף שמדרום לחוף חדרה, נקראת בפי תושבי העיר חוף הדייגים ולא בכדי. במקום לא מעט סירות דייג, רשתות, ציוד דייג ודייגים למכביר   שמשווים  למקום קסם  ומראה של אי יווני ומספקים הזדמנות לצילום מקומי  שנראה כאילו צולם בחו"ל.  מזח קטן שמשמש את הדייגים לדייג, ומגיע עד לעומק של כמה מטרים בתוך הים, מאפשר צילומי חתונה שנראים כאילו בני הזוג עומדים בתוך המים. במקום גם פועל המועדון הימי של העיר, ככה שגם סירות המפרש של המועדון המנווטות במים, מהוות רקע ייחודי  לצילומי חתונה.

חוף הדייגים חדרה | צילום: מירית גולן

הדרך הלבנה בתוך גן המייסדים

בתוך גן המייסדים-יד לבנים, הממוקם בין רחוב הנשיא בחלקו הצפוני וגובל בסמטת פלטרין בחלק הדרומי שלו, ממוקמת 'הדרך הלבנה'. מדובר בשביל לבן בן קילומטר לערך, שמשני צידיו שדרות דקלים וושינגטוניים שניטעו על ידי אבשלום פיינברג ואהרון אהרונסון, מדשאות ירוקות, אגמים המאכלסים דגים  מסוגים שונים וגשר קטן מעל לאחד מהם.

הגן עוצב על ידי האמן דני קראוון ועל ידי אדריכל הנוף צבי דקל וחוץ מהדרך הלבנה שהיא הזדמנות לצילום עם אוריינטצייה היסטורית, הגן עצמו מלא בשכיות חמדה שייראו נפלא בצילומים. ככה למשל: הבאר שמסמלת את הבאר הראשונה של חדרה שהוקמה ב-1896, והאגמים המסמלים את  הביצות שעליהם ניסו חלוצי חדרה להתגבר.

הדרך הלבנה בתוך גן המייסדים | צילום: מירית גולן