אלכס בארק כבר יודע להתאים את הרהיט הנכון לכל לקוח שנכנס אל שתי חנויות הרהיטים שלו ברחוב הנשיא בחדרה. עם ניסיון של 23 שנה, והבנה מקצועית מעמיקה בתחומו, הוא מציג לראווה שני אולמות תצוגה רחבי ידיים שדרכם תוכלו לדמיין כיצד יראה חדר השינה שלכם ושל ילדיכם, הסלון, פינת האוכל החדשה שלכם, המזנון ועוד. "תוכלו למצוא אצלנו גם את מזרוני 'קינג דויד', אנחנו מחזיקים רק את הטוב ביותר", אומר אלכס.

GALLERY ריהוט מעוצב בחדרה. יח"צ

בשנת 1996 החליט אלכס, ביחד עם שותפו לאוניד קגן, להיכנס לעולם הריהוט ופתח את חנות הרהיטים הראשונה שלו. "דילגנו בין כמה מקומות אבל תמיד נשארנו בחדרה", הוא אומר. "אני אוהב את המקום ואת האנשים, וזה הבית שלנו, למרות שיכולנו בקלות לקחת את עצמנו ואת העסק לעיר אחרת".

מחירים שווים לכל כיס. GALLERY ריהוט מעוצב. יח"צ

את החנויות המזמינות תמצאו ברחוב הנשיא בחדרה. שני אולמות תצוגה גדולים, המכילים את כל מה שאתם צריכים כדי לרהט את בית חלומותיכם: מחדר שינה ופינות ישבה ועד ספות נפתחות, סלונים ומערכות ישיבה, חדרי שינה, חדרי ילדים ופינות אוכל, והכל באיכות הכי גבוהה שיש. מה שלא תמצאו במלאי, תוכלו להזמין. "אנחנו מציגים סחורה מובחרת ממדינות שונות בכל העולם, ובהן גרמניה, פולין, ספרד, מדינות המזרח הרחוק ועוד", אומר אלכס. "כאן הלקוח יכול לראות בעיניים מה הוא מקבל, לשבת על הספה ולהרגיש אם היא נוחה לו, לשכב על מזרון ולחוש את האיכות. המחירים שלנו שווים לכל כיס, והאיכות ללא תחרות".

GALLERY ריהוט מעוצב. יח"צ

הניסיון הרב שצברו אלכס ולאוניד במשך השנים מאפשר לו להתאים את המוצר המבוקש ללקוח. "אנחנו מאמינים ביחס ושירות אישי ולכן אם יש כאלה שנעולים על דגם מסוים, ולעתים אני יודע שהוא לא יתאים לגודל הסלון שלהם או לצורת הבית כפי שהם מתארים אותו, אז אני ממליץ על משהו אחר", הוא מסביר. "הרבה אנשים רואים לפעמים משהו באינטרנט ומבקשים שאזמין להם, אבל אני לא ממהר להיענות לכל בקשה אם אני רואה שהיא לא מתאימה לאנשים. יותר חשוב לי לקוחות מרוצים מעוד כמה שקלים, כי לקוח מרוצה חוזר אליי וגם ממליץ לאחרים להגיע לכאן".

GALLERY ריהוט מעוצב. יח"צ

gallery ברחוב הנשיא ויצמן 4, קלאב רהיטים ברחוב הנשיא ויצמן 42. טלפון לשירות לקוחות: תמיכה טלפונית: 04-953-1166. להתרשמות מהמלאי והדגמים לחץ כאן