מועצת העיר נשר אישרה השבוע את המלצת ועדת המכרזים לעובדים בכירים ומנגנון למינויה של גלי כהן מחדרה לתפקיד מנהלת מחלקת החינוך בעיר הצפונית החל מה-24.3.19. 

גלי כהן מנהלת מחלקת חינוך חדשה בנשר מחדרה | צילום: עיריית נשר

כהן, בעלת ניסיון רב בתחום הפדגוגי ובתחום הפיתוח המקצועי והובלת צוותים. בתפקידה האחרון שימשה כהן כמנהלת בית הספר כפר הנוער אלוני יצחק באיזור חדרה. בעבר שימשה גם כממונה מחוזית על רפורמת "עוז לתמורה" במשרד החינוך – מחוז חיפה.

כהן, בת 51, תושבת חדרה, נשואה ואם ל-2, היא בוגרת תכנית להכשרת מנהלי בתי ספר של אבני ראשה – האוניברסיטה הפתוחה, ומחזיקה בתואר שני (בהצטיינות) בהיסטוריה של עם ישראל מטעם אוניברסיטת חיפה, ובתואר ראשון (בהצטיינות) במדעי החברה והרוח מטעם האוניברסיטה הפתוחה. את שירותה הצבאי עשתה כקצינת ח"ן ות"ש בחיל החינוך.

ראש העיר, רועי לוי, וחברי מועצת העיר אחלו לה הצלחה בתפקידה.

"אנחנו ממשיכים לממש את החזון ושמים את החינוך בנשר בראש סדר העדיפויות", אמר לוי. "לאחר שהועדה ראיינה כ30 מועמדים החלטנו פה אחד לבחור בגב' גלי כהן כמנהלת המחלקה בגלל המקצועיות שהיא מביאה איתה ובעיקר בגלל יחסי האנוש הטובים ומוטיבציה הגבוהה. אני משוכנע, כי מחלקת החינוך בהנהלתה של גלי כהן, יחד עם מנהלות ומנהלי בתי הספר בעיר, ימשיכו להצעיד את מערכת החינוך המצוינת של נשר לשיאים ולהישגים חינוכיים. אני מודה לחברי הועדה על בחירה מקצועית ולמשרד החינוך בראשותו של ד"ר סער הראל על הליווי המקצועי לאורך כל הדרך".

עם בחירתה אמרה כהן: "אני מודה לראש העיר, רועי לוי, למנכ"ל העירייה, צחי שומרוני, ולחברי הוועדה שבחרו בי ועל הבעת האמון שנתנו בי".