בית המשפחה בחדרה ותמונה של ליאור ז"ל | צילומים: איתמר רותם ורפרודוקציה

טרגדיה בחדרה: ליאור אוגול, בת 21 תושבת שכונת האוצר, היא הבחורה שנהרגה אתמול בתאונת דרכים בכביש 6 במחלף קסם.

היא נהרגה יחד עם בן זוגה, תושב טירת כרמל - שמת אף הוא בתאונה הקטלנית. ליאור ז"ל ששירתה כשוטרת מצ"ח, חגגה אתמול את יום הולדתה ה-21. הלווייתה תתקיים מחר בשעה 15:00 בבית העלמין בקריית שאול. שמו של ההרוג השני, נגד בקבע בן 24 ששירת אף הוא במצ"ח, טרם הותר לפרסום.

שכונת האוצר, חדרה | צילום: איתמר רותם

מכריה ספדו לה בעמודה האישי ברשת החברתית. "תינוקת שלי זה לא הזמן להיפרד", כתבה חברתה. "הלב שבור, קשה לעכל את הבשורה. נשמות טהורות, נזכור אתכם לעד", כתבה מכרה אחרת של הזוג. 

חברה נוספת כתבה: "לא נתפסת לי המחשבה שלא תהיי בן החיים יותר. תמיד יהיו זכרונות טובים שישאירו אותך בחיים...זה הדבר העצוב ביותר שיכולתי לשמוע..".

חברה אחרת הוסיפה: "איך החיים נלקחים ברגע. כמה יופי, שמחת חיים ואושר הייתה לך. מי היה מאמין שביום הולדת שלך זה מה שיקרה. הלב נשבר, יהי זכרך ברוך". 

מדובר ברכב שנכנס מתחת לנגרר של משאית וכתוצאה מההתנגשות שני נוסעי הרכב נלכדו בצורה קשה. לוחמי האש בפעולות חילוץ באמצעות ציוד חילוץ הידראולי פעלו בשטח, אך מותם נקבע במקום.

צילום: דוברות כבאות והצלה מחוז מרכז

מדוברות מד"א ירקון נמסר: "בשעה 20:21 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על רכב שהתנגש במשאית בכביש 6 לכיוון צפון סמוך למחלף קסם לכיוון חורשים. מדיווח ראשוני, חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל- 2 נפגעים אנוש הלכודים ברכב".

(צילומים: דוברות כבאות והצלה מחוז מרכז)