החפ"ק המשטרתי בניסיון איתור הנעדר

כוחות גדולים של משטרה וצוותי חילוץ, בסיוע מסוק משטרתי, מבצעים חיפושים נרחבים בערוץ נחל אלכסנדר בניסיון לאתר את תושב ג'סר א-זרקא שנעלם בטייבה.

זאת, בעקבות חשש שנסחף עקב השיטפונות. החיפושים החלו בעקבות דיווח מצד מעסיקו של האיש על היעדרותו ביום שישי האחרון בתחנת משטרת קדימה. 

הנעדר ג'רבאן רסמי | צילום באדיבות המשטרה

מהמשטרה נמסר כי "אנו מבקשים את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר ג'רבאן רסמי בן 37 מג'סר אזרקא. הנ"ל נראה לאחרונה ביום שישי באזור טייבה, מערבית לכביש 6 ומאז נעלמו עקבותיו.

"תלונה על היעדרותו התקבלה אתמול ומיד עם קבלתה נפתח חפ"ק (חדר פיקוד קדמי) והחלו סריקות נרחבות לאיתורו הכוללות מסוק וחיפושים רגליים ע"י שוטרים ומתנדבים רבים. במאמצי החיפוש נעשה שימוש במיטב האמצעים העומדים לרשות משטרת ישראל בו לוקחים חלק שוטרים רבים, מתנדבים, כוחות חילוץ והצלה, צוללנים ופרשים". 

מתחנת כיבוי איזורית כפר סבא הוסיפו כי "צוותי כיבוי וחילוץ מתחנת כפר סבא הכוללים את היחידה לחילוצים מיוחדים מתחנת פתח תקוה והיחידה הארצית להבה פועלים משעות הבוקר בסריקות אחר נעדר שקיים חשש שנפל לנחל אלכסנדר,לוחמי האש סרקו את הנחל באמצעות סירות ובסיוע מסוק משטרתי ועד כה הנעדר לא אותר ,פרטים נוספים במידת הצורך".

צילום: רשות ניקוז ונחלים קישון