התאונה בצומת מחנה 80 | צילום: חופי ברנס

שתי תאונות הבוקר (9.1) באיזור חדרה. בשעה 10:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על תאונת דרכים עם מעורבות רכב מסחרי בכביש 6 סמוך למחלף עירון לצפון.

פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 35 ופינו לבתי החולים 8 פצועים, בהם 1 בינוני כבן 50 שמפונה במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם כשהוא סובל מחבלה בחזה ו- 7 קל לבי"ח הלל יפה.

פראמדיק מד"א יקי חג'ג' שהיה הראשון בזירה סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה, רכב ההסעות היה בשטח שמעבר לגדר ההפרדה כשהוא עם פגיעות פח קשות והפצועים היו בסמוך אליו. גבר כבן 35 שכב על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, ביצענו בו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. פצוע כבן 50 שסבל מחבלה בחזה טופל בשטח ופונה במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם כשמצבו בינוני ויציב. 7 נפגעים נוספים שהיו ברכב והתהלכו בזירה מפונים באמבולנסים של מד"א לבי"ח הלל יםה כשמצבם קל ויציב".

מהמשטרה נמסר כי "מבדיקה ראשונית עולה כי סיבת התאונה הינה התהפכות עצמית של רכב ההסעות. כתוצאה מכך נקבע מותו של אחד הנוסעים , נפצעו 7 נוסעים במצב קל (ע"פ גורמי רפואה) ופצוע אחד במצב בינוני אשר פונה במסוק לבי"ח רמב"ם.

"בעקבות הטיפול בתאונה נחסם הכביש לתנועה ממחלף באקה למחלף עירון. ציבור הנהגים מתבקש לצאת במחלף באקה ולהמשיך דרך כביש 9. שוטרים ובוחני תנועה נמצאים במקום והחלו בחקירת נסיבות התאונה".

ומוקדם יותר, תאונת דרכים בצומת מחנה 80: נהג קטנוע של מד"א נפגע מרכב בצומת לאחר שככל הנראה רכב פגע בו.

צוות של מד"ט שרון קיבל על כך דיווח והגיע אל הצומת. רוכב הקטנוע נזקק לטיפול רפואי ועל פי עדי ראייה מצבו היה קל-בינוני. לא התקבל דיווח רישמי על המקרה ממד"א. 

הרוכב טופל ופונה בהמשך לקבלת טיפול רפואי בבית החולים הלל יפה בחדרה. במקום נוצרו פקקים בעקבות התאונה שהתרחשה במרכז הצומת. משטרת ישראל תבדוק את נסיבות התאונה. 

מהתאונה במחנה 80 | צילום: חופי ברנס