צילום ארכיון: שלום טיירי

תאונת דרכים קשה הבוקר בודאי ערה לכיוון חדרה, בה נפגע נער בן 13 בצורה קשה ופונה בבהילות לבית החולים במסוק. 

ממד"א נמסר כי בשעה 10:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על הולך רגל שנפגע מרכב בכביש 65 ממחלף עירון לכיוון חדרה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו במסוק מד"א לבית החולים רמב"ם נער כבן 13 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית.

פראמדיקית מד"א ציפי פליסקין סיפרה: "כשהגענו למקום חברנו לצוות רפואי שטיפל בנער במקום התאונה, העברנו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ והענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל קיבועים, הרדמה והנשמה. חברנו עם מסוק מד"א שנחת בסמוך ומפנה אותו תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים לבי"ח רמב"ם כשמצבו קשה".

עלי ג'בר חובש באיחוד הצלה שהעניק לו סיוע רפואי ראשוני מדווח מהזירה: "יחד עם רופא ופרמדיק שהגיעו באמבולנס של חברת אל נור הענקנו סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה לנער הולך רגל (פלסטיני) שנפצע באורח קשה. לאחר מכן הוא פונה מהמנחת בערערא במסוק לבית החולים כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית".

ממשטרת מחוז חוף נמסר: "לפני זמן קצר התקבל דיווח במוקד 100 על תאונה בכביש 65 בסמוך לצומת ערערה. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה הולך הרגל, נער בן 14 חצה את הכביש ורכב שעבר במקום פגע בו.
הנער פונה במצב אנוש (ע"פ גורמי רפואה) לבית החולים רמב"ם.

"כמו כן, הנתיב השמאלי מצומת ערערה לכיוון מזרח נסגר לתנועה. הנהג הפוגע עוכב במקום ומתוחקר כעת על ידי בוחני התנועה של משטרת ישראל".