מארק פיסחוב, תושב חדרה, יוצא נגד רשימת "מחוברים", בטענה שחבריה עושים שימוש בשמו, בידע שלו, ובמוניטין שיצא לו בעיר, כמגיש תביעות ייצוגיות בתחומי התמחותו. כל זאת, כדי לגרוף הון פוליטי. פיסחוב, מומחה למיסוי מוניציפלי, טוען שכבר בתקופת הבחירות יצרו חברי "מחוברים" מצג שווא כאילו הוא חלק מהם, והדבר סייע להם מבחינה אלקטורלית.

כעת, טוען פיסחוב, ממשיכים ב"מחוברים" להשתמש בשמו, במידע שהוא מפרסם, כמו גם בתביעותיו, ומנכסים אותם אליהם, תוך שהם גורמים לו נזק רב. באחרונה אף הופצה ברשתות החברתיות הקלטה של פיסחוב, המתבטא בגנות "מחוברים", ובייחוד בגנות פעילה של הרשימה, שלדבריו מספרת תדיר כי פיסחוב עובד עִמה על התביעות הייצוגיות.

"מה שהכי מרגיז אותי, הוא שבבחירות יצרו חברי 'מחוברים' תדמית שאני אִתם, ובזכות זה הם קיבלו 5,000 קולות", אומר פיסחוב. "אמנם אני אדם שמגיש תביעות ייצוגיות, אבל לא באתי לריב עם אנשים. יש לי יחסי עבודה תקינים עם כל הרשויות המקומיות חוץ מבחדרה, ולכן הפכתי כאן ל'מותג'. את המותג הזה ניצלו ב'מחוברים', והשתמשו בשמי. היחיד שעזרתי לו ותמכתי בו היה צ'יקו וקנין. כעולה חדש, כשהגעתי לארץ גרתי ב'אזורים' באולגה, ולכן הלב שלי עם אולגה, כי אני זוכר מהיכן באתי".

פיסחוב: "יש לי יחסי עבודה תקינים עם כל הרשויות המקומיות חוץ מבחדרה, ולכן הפכתי כאן ל'מותג'. את המותג הזה ניצלו"

דרי: "כשיצאנו לדרך עצמאית, מארק היה קרוב לצ'יקו וקנין ובכלל לא אלינו. נתנו לו קרדיט על נושאים שחשף בפנינו"

פיסחוב טוען, כי בתקופת הבחירות יצרו ב'מחוברים' סרטון בנושא ארנונה, נושא שהוא מכיר היטב, וכבר הגיש בו כמה תביעות ייצוגיות: "הסברתי להם על הארנונה, אבל ביקשתי 'אל תזכירו אותי'. אבל הם בכל זאת הזכירו את שמי, וככה קשרו אותי אליהם, בלי שיש אמת בדברים. זה מרתיח".

יניב דרי, העומד בראש "מחוברים", מסר: "מארק היה חלק אינטגרלי בפגישות של 'מועצת התושבים', והוא עזר לעבד חומרים ולשקף מידע לציבור. נכון שהוא לא היה חלק מ'מחוברים', כי הרשימה נולדה מתוך מועצת התושבים. כשיצאנו לדרך עצמאית, מארק היה קרוב לצ'יקו וקנין, ובכלל לא אלינו. אף אחד לא השתמש בו בקמפיין הבחירות, ולא בחוגי הבית. אם כבר, אז נתנו לו קרדיט על נושאים שחשף בפנינו.

"בעניין הפעילה, היא תמיד רושמת שמארק מוביל את התביעות הייצוגיות. ברור שאנחנו עוקבים אחרי התביעות, כי הן יכולות להשפיע גם על נושאים שאנחנו מטפלים בהם במועצה, מול התושבים".