בוחני משטרת ישראל פתחו בחקירת תאונת דרכים קטלנית בכביש החוף (2) סמוך למחלף אור עקיבא, מחדרה לצפון. 

במשך מעל לשעתיים נרשמו שיבושי תנועה קשים בכל האיזור - נחל חדרה, פל ים בצירי כביש 4 וכביש 2, כאשר תושבים רבים נתקעו בפקקי תנועה בעקבות התאונה וחסימת הציר. 

תאונת הדרכים בכביש החוף | צילום: צילום: אדם גבע דוברות מד"א

בשעה 15:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על הולך רגל שנפגע מרכב בכביש 2 ממחלף אור עקיבא לצפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 52 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקבען את מותו.

פראמדיק מד"א אדם ערדה סיפר: "בנתיב הימני של הכביש במרחק של עשרות מטרים בודדים מרכב עם פגיעות פח קשות ושמשה מנופצת שכב גבר בשנות ה 50 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

תאונת דרכים בכביש החוף | צילום: שירות מיינט

יצחק בן אסייג חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בהולך רגל שסובל מפגיעה רב מערכתית כתוצאה מפגיעת רכב. למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

מהמשטרה נמסר: "במוקד 100 התקבל דיווח לפני מספר דקות בדבר תאונת דרכים קשה בכביש 2, סמוך למחלף אור עקיבא לכיוון צפון, במעורבות כלי רכב והולך רגל. עפ"י גורמי רפואה, נערכו ניסיונות החייאה בהולך הרגל, אולם נאלצו לקבוע את מותו במקום. זהותו טרם ידועה .

"בוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה ושוטרי מתנ"א מכווינים את כלי הרכב לצירים חלופיים, לפיכך מומלץ לנוע צפונה בכבישים 4 ו-6". 

באותה השעה, התרחשה תאונה אחרת - תאונה עצמית של נהגת רכב שהתנגשה במעקה הבטיחות ליד מושב הבונים. לא היו נפגעים.