שלומי מנצור. צילומים: באדיבות המשפחה

נקטף בדמי ימיו: "אין לי מילים, אני כבר מתגעגע אליו". כך אמר בקול חנוק מדמעות יוסף, אחיו התאום של שלמה (שלומי) מנצור משכונת הדר גנים בפתח תקוה, שנהרג ביום שישי האחרון בתאונת אופנוע בגבעת אולגה. שלומי נפגע מרכב שחלף במקום ופונה לבית החולים הלל יפה, אך כעבור זמן קצר מצבו התדרדר והוא נפטר מפצעיו.

מנצור, בן 26, מצא את מותו על כלי הרכב שהיה אהבתו הגדולה. "רק בתחילת השבוע ישבנו לאכול צהריים ביחד ואמרתי לך 'תעיף את הכלי הרוצח הזה. תקנה אופנוע שטח .זה יותר בטוח'", כתב לו חברו בדף הפייסבוק לאחר שנודע דבר האסון.  "לא אשכח את המבט שלך. הסתכלת עלי בחצי חיוך עם עיניים מלאות אדרנלין וענית לי בשלווה 'זה אהבת עולם שלי ואין מצב שאוותר'. אז הנה האהבת עולם שלך קטפה אותך מאיתנו ומהמשפחה האהובה שלך!".

שלומי מנצור על האופנוע. צילום: באדיבות המשפחה

רק לפני שלושה ימים השתתף מנצור באתגר 10 השנים בפייסבוק, ופרסם שתי תמונות שלו רוכב על אופנועים, משנת 2009 ומהתקופה האחרונה. "טוב.... גם אני נפלתי לזה, 10 שנים ועם דו גלגלי", הוא כתב.

שלומי בחר גם לעסוק במה שכל כך אהב ועבד בעסק לאביזרי רכב ולאחר מכן בחברת מרום."כאב לי בכל הגוף ששמעתי את הבשורה המרה", סיפר מאיר חברו. "הוא היה ילד טוב, עם מידות טובות. תמיד עזר לאנשים עם חיוך על פניו".

"הוא היה בחור טוב ושקט, מוקף בחברים, וממשפחה טובה. לא מזמן אביו קיבל אירוע מוחי שהפך אותו לנכה ועכשיו האסון הזה. עצוב מאוד". אמר בעצב אודי, מקורב למשפחה.

מנצור הובא היום למנוחות והותיר אחריו הורים ושני אחים. משפחתו יושבת שבעה ברחוב רבי יהודה הנשיא 43 פתח תקוה.  

יהי זכרו ברוך.