תושבת חדרה והתושבת המעורבת אורלי יחזקאל, אשר התמודדה לפריימריז בליכוד ולא הצליחה לבסוף להיכנס לרשימת המפלגה לכנסת (במשבצת מישור החוף, בבחירות שיערכו ב-9.4), פרסמה בסוף השבוע פוסט סיכום בו הביעה אכזבה מהתוצאות ומההתנהלות של מפלגתה.

"עוד שבוע טס לו", כתבה יחזקאל, "שבוע לא פשוט ,שבוע שבו אתה מבין שכמה שאתה חושב שאתה יודע אתה לא יודע...

אורלי יחזקאל | צילום: עצמי

"ברוך ה׳ סאגת הפרמרייס מאחורינו, כנראה שלעולם לא נדע את תוצאות האמת באמת".

יחזקאל הוסיפה: "על טוהר הבחירות אין מה לדבר – עצוב, עסקנים מכל הזרמים היו, ימשיכו להיות ויישארו לצערנו הרב. אך אנחנו עם אנרגיות חיוביות וממשכים קדימה לעשות טוב .

"בכל אחד מאיתנו יש ניצוץ של אור והניצוץ הזה יכול להביא אור גדול...היכולת שלנו להרגיש, לכאוב ,לאהוב, לפרגן , לתת , להעניק , לאהוב חינם , להיות אכפתיים לגלות אמפטיה הן שלנו שמגדילות אותנו כבני אדם.

"תנו לאור להאיר את חייכם ולשכון בביתכם , תהיו שמחים, תהיו מאושרים, יש הוראות הפעלה ברורות לאושר, פשוט לשחרר הכל. תנצלו כל רגע בחיים ותהיו מאושרים אין טוב מזה , הכל הבל הבלים" .

גם נאווה בוקר סיכמה: "השנים בכנסת היו עבורי שנים של עשייה משמעותית"

גדי אריאלי (משמאל) חיים אביטן ונאווה בוקר בכנס בחדרה (צילום: לירן טטרו)

גם חברת הכנסת ומי שהייתה סגנית יו"ר הכנסת – נאווה בוקר החדרתית, מפנה את כיסאה לאחר שהתברגה במקום לא ריאלי ברשימת הליכוד לבחירות הקרובות. "בימים אלה מסתיימת תקופה אחת ומתחילה תקופה אחרת", כתבה בוקר, "אני רוצה להודות לכל הפעילים, התומכים והמתנדבים שליוו אותי במהלך הפריימריז בשבועות האחרונים. לחברי וחברות הליכוד אני רוצה להודות על האהבה והתמיכה שקיבלתי מכם בארבע השנים האחרונות. לצערי, הפעם זה לא הספיק.

"השנים בכנסת היו עבורי שנים של עשייה משמעותית למען הציבור במגוון תחומים. תמיד עשיתי את מה שהאמנתי שהוא הדבר הנכון. כעת אמשיך אל אתגרים חדשים...היה לי לכבוד לייצג אתכם בכנסת ואמשיך לפעול למען הציבור בכל אשר אפנה".