דני ביטון (צילום: מוטי קמחי)

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגיש לבית משפט השלום בפתח תקווה כתב אישום נגד דניאל (דני) ביטון מאור עקיבא אביו של אייל גולן בגין מעשה מגונה.

על פי כתב האישום, בחודש מרץ האחרון, הנאשם עצר את רכבו בתחנת אוטובוס במחלף אולגה, בה המתינה המתלוננת כבת 20 אשר בכתה, והפציר בה להיכנס לרכב.

האיש הציג עצמו כאביו של זמר מפורסם, עצר את הרכב סמוך לבית חברו והחל לבצע בה את המעשים.

בפברואר 2015 הפרקליטות הגישה כתב אישום נגד ביטון, בגין עבירות של הבאת אדם למעשה זנות בנסיבות מחמירות, ניצול קטינים לזנות וקבלת שירות זנות של קטינות. "הנאשם התייחס לנערות באופן מבזה ומשפיל, כאילו היו חפץ לסיפוקו ולשירותו, לרבות מאווייו המיניים, כמו גם של מכריו", נכתב בכתב האישום. עוד עלה כי ביטון נהג באופן שיטתי להיפגש עם מעריצות של בנו, נערות וצעירות בנות 20-15, בהופעות ובתוכניות שבהן השתתף גולן, בין היתר בתוכניות הטלוויזיה "אייל גולן קורא לך" ו"הכוכב הבא".

בחודש אפריל באותה שנה בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר שנתיים מאסר על ביטון, שהורשע במסגרת הסדר טיעון בשורת עבירות מין בשתי נערות ובגירה אחת. בין השאר הודה והורשע בהבאת אדם לידי מעשה זנות, ניצול קטינים לזנות, שיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיה. בנוסף גזר בית המשפט על ביטון לפצות את כל אחת מהצעירות ב-50 אלף שקל. ביולי 2016, אחרי שריצה 14 חודשי מאסר, פנה ביטון לוועדת השחרורים שליד השב"סוביקש להפחית שליש ממאסרו. בקשתו לא התקבלה וביטון שוחרר רק באפריל 2017, שנתיים אחרי שנשלח לכלא.