זה היה ניתוח ראשון בחייה של נ' תושבת חדרה בשנות החמישים לחייה, היא הגיעה לניתוח בבית החולים הלל יפה באופן בו היא לבושה מדי יום, עם מספר תכשיטים כגון מספר צמידים, עגילים ושרשרת.

לפני כניסתה לניתוח היא התבקשה להוריד את כל התכשיטים והאחות לקחה אותם לחדר האחיות. לאחר הניתוח, שכבה נ' מטושטשת בחדר ההתאוששות, היא זוכרת שהאח הביא לה התכשיטים והניח ליד מיטתה, אך כשהיא התעוררה, התכשיטים לא היו שם.

הצמידים שנגנבו | צילום: שירות מיינט

בראיון למיינט נ' מספרת: "כל עניין הניתוח הגיע לי בהפתעה ושנתנו לי את הטופס לחתום על הניתוח, מהלחץ וההתרגשות לא ראיתי שכתוב למטה שלא לבוא עם תכשיטים ולכן באתי כפי שאני הולכת ביום יום.

"אחרי שהורדתי את התכשיטים, מאחר שאני לבד בעולם אז לא היה לי למי למסור אותם אז האחות בקשה שאתן אותם לחדר האחיות. כשחזרתי מטושטשת מהניתוח, האח הביא לי אותם  לחדר שלי והניח אותם לידי, אך די מהר נרדמתי, כשהתעוררתי לא היה להם זכר, היו שם תכשיטים בעלי ערך סנטימנטלי, צמידים של דודתי ואימי ז"ל".

לאחר שהתאוששה מהניתוח,  הגישה ב7 לינואר נ' תלונה למשטרת חדרה, להפתעתה, לפני מספר ימים קיבלה מכתב תשובה מהמשטרה שהם החליטו לסגור את התיק עוד באותו יום של הגשת התלונה, ב7 לינואר. נ' המאוכזבת סיפרה למיינט: " איך עוד באותו יום שהגשתי את התלונה, כבר החליטו לסגור את החקירה ללא כל תוצאות? ציפיתי שיתייחסו לתלונה שלי קצת יותר ברצינות. חבל לי על התכשיטים".

התלונה שהוגשה

ממשטרת חדרה נמסר: "ככל שמתקבלת תלונה המעלה חשד לקיומה של עבירה פלילית, פותחת המשטרה בחקירה במטרה להגיע לחקר האמת וכך גם במקרה האמור, נגבו עדויות, תוך בחינת ממצאים במקום האירוע.  ככל שמגיש תלונה מבקש פרטים בדבר הטיפול והחקירה, רשאי עפ"י חוק לפנות ליחידה החוקרת בהתאם. מעבר לכך איננו מפרטים בדבר חקירות" .