תאונה בכביש 65 ליד כפר קרע | צילום: דוברות מד"א

תאונת דרכים קטלנית מזרחית מחדרה: בשעה 11:01 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על ת.ד בין 3 כלי רכב בכביש 65 סמוך לכניסה לכפר קרע. 

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 60. שלושה פצועים נוספים פונו לבית החולים "הלל יפה" במצב בינוני וקל. 

חובש בכיר במד"א אלירן יחזקאל סיפר: "כשהגענו למקום ראינו תאונת דרכים קשה מאוד בין משאית ומספר כלי רכב, הרכבים היו עם פגיעות פח קשות, שמשות מנופצות וכריות אוויר שנפתחו.

"בסמוך לאחד מכלי הרכב במרכז הצומת שכב גבר כבן 60 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעת ראש קשה, מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ולבצע בו פעולות החייאה אבל הפגיעה הייתה קשה מאוד ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. 3 פצועים נוספים במצב בינוני וקל טופלו בשטח ופונו באמבולנסים לבי"ח הלל יפה כשמצבם יציב"

ממשטרת מחוז חוף נמסר כי "מבדיקה ראשונית של בוחני התנועה אשר הגיעו למקום, עולה כי מדובר בתאונה בין משאית ו- 3 כלי רכב נוספים. כתוצאה מהתאונה נפצע באורח אנוש אחד המעורבים ומאוחר יותר נקבע מותו על ידי גורמי רפואה. הצומת אשר היה חסום, נפתח כעת לתנועה למעט היציאה מכפר קרע לכיוון עפולה אשר עדיין נותרה סגורה. בוחני התנועה ממשיכים בחקירת התאונה".