הרכב השרוף בהרברט סמואל חדרה | צילום: סער סוקולוב

מראה לא שגרתי אחר הצהריים (10.10) בלב העיר חדרה: סביבות השעה 16:00 לערך החל רכב מסוג מאזדה לעלות באש באמצע הרחוב מסיבה שטרם הובררה.

המנוע התלקח והרכב כולו נשרף כעבור זמן מה. האש כובתה לבסוף על ידי כבאות שהוזעקה למקום, נכון לרגע זה אין חשד לפלילים. תושבים רבים תיעדו את הרכב השרוף שנותר במקומו ברחוב גם שלוש שעות לאחר האירוע. לא היו נפגעים. 

צילום: בר קיציס-שלו

הרכב השרוף בהרברט סמואל חדרה | צילום: סער סוקולוב

ואתמול (9.10) דווח למד"א על נהג אוטובוס של אגד שככל הנראה נדקר על ידי תושב בעזרת עט. הנהג בן ה-65 נפגע קל בלבד והאירוע הסתיים ללא בעיות נוספות. לא נמסר דיווח משטרה בנושא. 

באירוע השריפה המשמעותי יותר השבוע, נשרף חלק גדול מהקומה השנייה מעל מסעדת "בליקר בייקרי" במתחם המיקס בחדרה. השריפה התרחשה ביום שישי שעבר וכעבור מספר ימים התגלה כי היו אלה שני נערים שגרמו לדליקה לאחר שהציתו קרטונים בקומה הריקה. 

בתחילת חודש אוקטובר פשטה המשטרה על דירה בחדרה ותפסה מעל 10 ק"ג סמים ארוזים ומוכנים להפצה.  במקרה אחר נחשד כי בכביש החוף ליד חדרה הונח בתוך מונית מטען. המשטרה סגרה את הכביש.

בסוף ספטמבר נדקר אדם במרכז המסחרי בגן שמואל, תושב חדרה חשוד נעצר לחקירה. יומיים קודם לכן נדקרו שני צעירים בקטטה שפרצה בלב רחוב בחדרה בשישי בערב. בתווך התרחש שוד אלים בתחנת הדלק של גבעת אולגה.

 ב-31.7 נדקר אדם בפארק נחל חדרה וטופל על ידי כונני מד"א שהגיעו למקום.