מכבי גבעת אולגה. צילום: איתמר רותם

המיזם של ציקו וקנין, יהודה זקן וציון שטרית קורם עור וגידים. השבוע בערב (שלישי) באווירה חגיגית יצא לדרך האימון כראשון של קבוצת מכבי גבעת אולגה במגרש באגרובנק. לערב החגיגי הגיעו מייסדי הקבוצה, בני משפחותיהם, תושבים מגבעת אולגה וכמובן, השחקנים אשר הופיעו לראשונה במדי הקבוצה החדשים, בצבע הכחול לבן.

בראיון למיינט אמר המאמן יהודה זקן : "אי אפשר להחזיר את השחקנים שהיו פעם, אפשר רק להחזיר את האוהדים שהיו פעם וזאת נעשה דרך הקבוצה הזאת שהקמנו מאפס.

"יש פה ערבוב של צעירים וותיקים, הוותיקים אפילו שיחקו עוד בזמני, והם יספקו את הניסיון לקבוצה, אבל כן, אני מחפש עוד שחקנים לקבוצה".  לגבי עתיד הקבוצה זקן שואב השראה דווקא מהפועל חדרה-גבעת אולגה ומוסיף: " כולם חשבו שהם ירדו ליגה, אבל בסוף הם המפלצות של הליגה. לגבינו, אנחנו נראה תוך כדי תנועה מה יהיה, בכדורגל אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד".

צ'יקו וקנין, המתמודד על מקום במועצת העיר וגם נמנה על  מייסדי הקבוצה, סיפר בהתרגשות: " אנחנו כל כך מאושרים שהמגרש הזה חוזר אלינו , כל הזיכרונות שלנו וכל הילדות שלנו העברנו פה במשחקי הכדורגל, היום זה יום חג לתושבי גבעת אולגה וחדרה".

המאמן זקן עדיין לא יודע האם משחקי הבית ישוחקו העונה במגרש באגרובנק (מול קניון "מול החוף וילג'"), וזאת עקב דרישות משטרה וביטוח שעדיין סודרו  ולכן, בינתיים, המגרש של הקבוצה יהיה באור עקיבא. בנוסף, בגלל ההרשמה המאוחרת לליגה ג', הקבוצה שובצה במחוז יזרעאל ולא במחוז שרון כפי שקיוותה.

לפי לוח ההתאחדות משחק הבכורה של הקבוצה ייערך ב6 לאוקטובר בשעה 16 מול הפועל אלבטוף.. בהצלחה.

יהודה וציקו, מכבי גבעת אולגה. צילום: איתמר רותם

אימון ראשון. צילום: איתמר רותם