גם בשנה זו היו ידיהם של צוותי מד"א עמוסות עבודה במהלך יום הכיפורים. 2,243 בני אדם טופלו בידי צוותי מגן דוד אדום, מהם 1,728בני אדם פונו להמשך טיפול בבתי החולים ברחבי הארץ, זאת בהשוואה ל- 2,229 חולים ופצועים שטופלו על ידי מד"א אשתקד, כאשר 1,355 מהם פונו לבתי החולים.

צילום ארכיון: בועז בן ארי

 במהלך החג פנו לחדרי המיון במרכז הרפואי הלל יפה 27 בני אדם כתוצאה מתאונות אופניים או התעלפויות. מתוכם 5 אושפזו. כולם מוגדרים קל. בחדר הלידה נולדו 13 תינוקות במהלך החג. בהתרמת הדם המסורתית שנערכה בזכרון יעקב בערב יום הכיפורים נתרמו 330 מנות דם שיסייעו להציל את חייהם של כ- 1,000 חולים ופצועים במהלך יום הכיפורים סיפקו שירותי הדם של מד"א לבתי החולים ברחבי הארץ 93 מנות ומרכיבי דם.

בין המטופלים שטופלו ע"י מד"א, 268 בני אדם טופלו לאחר שהתעלפו, התייבשו וחשו ברע עקב הצום, 57 מהמטופלים היו מתפללים בבתי הכנסת אשר קיבלו טיפול רפואי וחלקם אף פונה להמשך טיפול בבית החולים. צוותי מד"א הוזעקו להעביר 174 יולדות לבתי החולים, ובתוך כך 7 נשים כרעו ללדת ויולדו על ידי החובשים והפאראמדיקים של מד"א בביתן ובאמבולנסים בערים קרית גת, גבעת זאב, בני ברק, רמת גן וירושלים (3).

גם השנה היו מקרים רבים של פציעות עקב רכיבה על אופנים, אופניים חשמליים והחלקה על גלגליות, סקטבורד, רולר-בליידס וקורקינט.228 בני אדם נפצעו, נפגעו ונזקקו לעזרה ראשונה, חלקם אף פונו לבתי החולים השונים ברחבי הארץ,  מהם  ילד כבן 9 שהתנגש בקיר כשרכב על אופניו בקדימה ופונה במצב בינוני לבי"ח בלינסון כשהוא סובל מחבלות בפנים ובגפיים וילד כבן 7 שהתנגש בקיר כשרכבו על אופניו בכפר סבא ופונה במצב בינוני עם חבלת ראש לבי"ח מאיר.