המולה בכפר הים | צילום: שירות מיינט

סוף שבוע אלים: מאבטח שהותקף בחוף כפר הים על ידי מספר בני משפחה נפצע ונלקח לבית החולים הלל יפה להמשך טיפול.  

האירוע התחיל כאשר המאבטח העובד בכפר הים ביקש מאחד מבני המשפחה אשר ישבו במסעדה סמוכה להזיז רכב שחסם את אחד משערי הכניסה לכפר הים. בין הצדדים התפתח דין ודברים שגלש במהירות לאלימות. מספר בני משפחה, כולל גם אשה, תקפו את המאבטח, גם שהיה על הרצפה.

המולה בכפר הים | צילום: שירות מיינט

כפי שניתן לראות בסרטון המצורף לכתבה, חלק מבני המשפחה ששהו בסמוך הצטרפו לתקיפה בעוד חלק ניסו להפריד ולעצור את האירוע. המאבטח נלקח לשירותים, אך גם לשם, נכנסו והמשיכו להתקיפו. עדי ראיה סיפרו שהשירותים היו מלאי דם לאחר התקיפה.

כעבור מספר דקות הגיעו לחוף כפר הים ניידות משטרה ונלקחו עדויות מאנשים אשר שהו במקום. כשעתיים לאחר האירוע כבר בוצע המעצר הראשון של חשוד מרכזי בתקיפה.

החשוד הובא בפני שופט עוד ביום שישי. מעצרו הוארך עד היום (א') ולאחר עימות שקיימה המשטרה בינו לבין המאבטח - החשוד שוחרר ממעצר. 

עו"ד נחמי פיינבלט, בא כוחו של החשוד, אמר ל"מיינט חדרה": "לא בכדי מרשי שוחרר היום בתחנת המשטרה. על פניו עולה החשד כי דווקא המאבטח הוא שזה נתן מכת אגרוף ראשונה לפניו של מרשי, ומרשי ככל הנראה הגיב באופן ספונטני על מנת להרחיק את המאבטח ממנו. כל המעורבים הנוספים הצטרפו לתגרה על דעת עצמם ולא ברצונו של מרשי".

בלאגן בכפר הים | צילום: שירות מיינט

ממשטרת חדרה נמסר: "עם קבלת הדיווח במוקד 100, בדבר אירוע תקיפה של מאבטח, על רקע עבודתו במגרש החניה,  שוגרו 2 ניידות אל המקום שפגשו במתלונן תוך דקות ספורות ואספו את הפרטים הנדרשים לשם פתיחה בחקירה.

"משטרת ישראל רואה בחומרה רבה כל גילוי אלימות ומעשה בריונות כנגד כל אזרח ואלה מטופלים במקצועיות וביסודיות, על מנת למצות את הדין עם מבצעי העבירה".