אבל בחדרה: מירב רובין, תושבת העיר ואשתו של יגאל רובין, תושב מוכר ומעורב, הלכה לעולמה ביממה החולפת בבית חולים במרכז הארץ. מותה היה פתאומי ותפס את כל מכריה כשהם המומים וכואבים. רובין היתה בת 42 במותה. 

אתמול בערב ביקש בעלה יגאל כי מכריה ותושבים יקראו למענה תהילים, אך הבשורה המרה הגיעה היום כאמור, הלוויתה תתקיים ביום חמישי (12.7) בשעה 15:00 בבית העלמין בחדרה.

מירב רובין ז"ל (צילום מסך מהפייסבוק)

רבים מהתושבים שהכירו אותה ואת בעלה כתבו למשפחה היום מילות ניחומים. "מירב רובין ז״ל איננה...למשפחת רובין ולמשפחת בנימיני, הלב דומע, מכה אנושה נפלה על ראשנו", כתב המשורר החדרתי יגאל כהן. והוסיף: "אמא לילדים, אשת חיל, אשת חברי כאח לי, יגאל היקר. אסון שאין לו אח, בדמי ימיה הולכת רעיה לעמל יומה ומותירה שובל של דמעות אשכולות של שכול על נשמת המשפחה".

"מירב רובין ז"ל. הלב כואב מסרב להאמין, מי אנחנו שנעשה חשבונות שמיים? תודה לכל אחת ואחת מכם על התפילות, יהי זכרה ברוך", כתבה רותי בקהילת "אמהות מבשלות יחד" בה הייתה מירב חברה.

מכרים רבים נוספים ואנשי ציבור הביעו תנחומים בפני המשפחה. גם קבוצת הפועל חדרה בכדורגל, בה תומך רובין ומלווה אותה מקרוב, הוציאה היום מודעת אבל בעקבות המוות הטראגי.