במסגרת חקירות ממוקדות בתקופה האחרונה עצרה המשטרה אתמול תושב חדרה בן 18 בחשד לביצוע מעשים מגונים וניסיון לביצוע מעשה סדום בקטינות בעיר. 

ראשיתה של הפרשיה לפני כשבוע, עם קבלת מספר תלונות בתחנת חדרה בדבר בחור צעיר שעפ"י החשד פוגע מינית בנערות, כשהן מסתובבות בגנים ציבוריים בעיר.

על פי התלונות שהתקבלו ממספר בנות (בגילאי 13-16), עולה כי דפוס הפעולה חוזר על עצמו, לפיו - החשוד מגיח לפתע מאחורי הנערות, נוגע בהן באיברים מוצנעים ומנסה לפגוע בהן מינית.

מעצר החשוד (צילום: ארכיון משטרת ישראל)

בתוך כך, משטרת ישראל ניהלה חקירה מאומצת ומהירה, במסגרתה הצליחו החוקרים להתחקות אחר זהותו של החשוד ואתמול כאמור הוא נעצר בביתו ואף זוהה במסדר זיהוי על ידי כל אחת מהקורבנות.

היום הובא החשוד לדיון בבית המשפט השלום בחדרה ומעצרו הוארך עד יום רביעי (4.7.18), בהתאם לחשדות וצרכי החקירה המתנהלת.

בכוונת המשטרה להוסיף ולחקור, ככל שתתקבלנה עוד תלונות הקושרות את החשוד לעבירות המיוחסות לו ובהתאם לממצאי החקירה המשטרתית, יועבר החומר בסיומה לעיון והחלטת הפרקליטות להמשך מיצוי ההליך המשפטי עד תום.

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל מנהלת מאבק עיקש וחסר פשרות כנגד עבירות פדופיליה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים במרחב הווירטואלי ומחוצה לו, במטרה להגן על שלום ילדינו מפני עברייני מין, תוך שמירת המרחב הציבורי והפרטי לבטוח יותר עבורם".