התאונה בצומת פל ים (צילום: שירות מיינט)

קצת אחרי השעה 11:30 (ג', 7.5) דווח על התנגשות בין רכב פרטי למשאית בצומת פל ים לכיוון צפון, סמוך לצומת נחל חדרה.

ממד"א נמסר כי "בשעה 11:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על ת.ד. בין רכב ומשאית בכביש 4 מצומת פל ים לכיוון צפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים הלל יפה בחדרה אישה כבת 45 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהיא מורדמת ומונשמת".

מכיבוי אש נמסר: "לוחמי האש הוזעקו לזירת תאונת דרכים קשה בסמוך לצומת פל ים במעורבות רכב פרטי ומשאית סמיטריילר. שלושה צוותים בראשות רב רשף אילן קודיש פעלו באמצעות כלי חיתוך ופישוק הידראוליים לחלץ את נהגת הרכב הפרטי, אשה בשנות הארבעים לחייה אשר מעצמת התאונה נלכדה ברכבה , ולהעבירה לקבלת טיפול רפואי".

עד ראייה סיפר: "משאית שרצתה לחצות את הצומת התחילה נסיעה באור ירוק, רכב שפנה ימינה לפרדס חנה מכיוון חדרה החליט פתאום לחזור לנתיב - ישר, והתנגש במשאית. לא ברור מה קרה לו".

מאיחוד הצלה נמסר כי "נהגת רכב שנפצעה באורח קשה טופלה על ידי פרמדיק וחובשים של איחוד הצלה סניף שרון בזירת תאונה עם מעורבות רכב פרטי ומשאית בכביש 4 סמוך לצומת פל ים.

"הנפגעת כבת 45 שסובלת מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה חולצה מהרכב על ידי צוותי כיבוי. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה והטיפול של הכוחות בזירה".

ניב גרנות ראש מרחב דרור באיחוד הצלה סיפר: "פרמדיק וחובשים של איחוד הצלה סייעו להעניק טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לנהגת הרכב שחולצה מהרכב ע"י צוותי כיבוי כשהיא סובלת מפגיעה רב מערכתית. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה והטיפול של הכוחות בזירה".