בעתיד יהיו פה הרבה יותר סירות (צילום: איתמר רותם)
המכרז להשטת סירות וקיאקים בפארק נחל חדרה סוף סוף מתניע באמת. המכרז יצא זה מכבר וניתן לעיין בו באתר חברת "נחלים- החברה לפיתוח תיירות חדרה".

פרסום המכרז מעיד שלאחר תקופה ארוכה, הנחל שבפארק קיבל את האישורים המתאימים להשטת סירות וזאת בעקבות שיפור איכות המים בנחל.

כבר לפני שנה, סייר במקום ראש העירייה, צביקה גנדלמן והצהיר על הכוונות לפתיחת שייט עתידי. במהלך השנה האחרונה חבר מועצת העיר, אמיר ימין, אשר מכהן כחבר ועדת איכות הסביבה ודירקטור בחברת "נחלים" , קידם את נושא ניקוי וטיהור מי נחל חדרה.

ימין נפגש עם נסים אגמון מנכ"ל רשות ניקוז שרון וגם עם ח"כ שרן השכל שאחראית לעצירת זיהום השפכים מהרשות הפלסטינאית לנחל חדרה.

תמונה 3 פארק נחל חדרה (צילום: איתמר רותם)

רק לאחר שטופל נושא הזיהום, קיבל ימין אישור מועדת איכות הסביבה שניתן לשוט בנחל ובעקבותיו חברת ״נחלים״ פרסמה את המכרז להקמת והפעלת מערך שייט ופעילויות נלוות בפארק נחל חדרה.

במרכז נכתב ש"נחלים" מזמינה בזאת הצעות מחיר להקמה והפעלה של מערך שייט ופעילויות נלוות בפארק נחל חדרה. את ההצעות יהיה ניתן להגיש במשרדי החברה עד יום 22.5.18, לא יאוחר מהשעה 12:00 בדיוק. שביום שלישי ה 8.5.18 בשעה 10:00 יערך סיור מקדים בפארק למעוניינים להתמודד במכרז.