צילום: ויז'ואל/פוטוס תושב חדרה שהותקף על ידי גיסו, נפגע קשות ונאלץ לעבור כריתת אשך. כנגד התוקף הוגש כתב אישום ובית המשפט הורה על המשך מעצרו.

עוד ב-mynet:
שוב בשימוש: חומר ההדברה שהרג שתי פעוטות
תושבי רעננה יוצאים לחברון: "להראות מי פה בעל הבית"

מכתב האישום שהוגש נגד הנאשם בתקיפה, בן 38 מאשקלון, עולה כי המקרה אירע במהלך ארוחה. לטענת התביעה, בשלב מסוים במהלך הארוחה התפתח ויכוח בין השניים, במהלכו ביקש הנאשם מגיסו לצאת עימו מחוץ לבית.

מיד עם צאתם, בעט באשכיו והכה בראשו. לאחר מכן, תוך ניסיון של נוכחים במקום להרחיק את השניים זה מזה, היכה אותו הנאשם במכת אגרוף באוזנו ובחזהו. לטענת התביעה, כתוצאה מהאירוע נגרמה לגיס המותקף חבלה חמורה, כאשר בבית החולים נאלצו הרופאים לכרות אחד מאשכיו.התביעה ביקשה להורות על המשך מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים. בבקשה נטען כי כנגד הנאשם בתקיפה, קיימת עילת מסוכנות, באשר מדובר בעבירת אלימות מהרף הגבוה שתוצאותיה בלתי הפיכות.

מנגד טען סנגורו של הנאשם, עו"ד עומר מסארווה, כי בכתב האישום לא מופיע אזכור שנגרם נזק בלתי הפיך למתלונן. "פגיעה באשך אחד לא פוגעת בפוריות ואשך אחד מספיק לצורכי פוריות", אמר עו"ד מסארווה, וביקש לשחרר את הנאשם בתנאים מגבילים.

שופטת בית משפט השלום בחדרה, קרן אניספילד, הפנתה את הנאשם לקצין המבחן לקבלת תסקיר מעצר שיבחן אפשרות לשחרורו בתנאים מגבילים ודחתה את הדיון למועד אחר.