צילום: דוברות המשטרה תושב חדרה שהתפרע והשתולל בתחנת המשטרה בעת מעצרו, שבר קיר פנימי, הזיז ממקומו ספסל מתכת מקובע ולאחר מכן ניסה לבלוע בורג. כנגד האיש הוגש כתב אישום בבית משפט השלום בחדרה.

עוד ב-mynet:
יורים, שורפים ומפוצצים: העולם התחתון בנתניה מבעבע
תייר אוקראיני שדד מחוסרי בית
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה של mynet

בשבוע שעבר הגיעו שוטרים לביתו של האיש ונמצא שהוא מעסיק שוהה בלתי חוקי בעבודת קרמיקה. הוא נעצר והובא לתחנת המשטרה. בעודו נמצא בתא ההמתנה, נטען בכתב האישום שהוגש נגדו, החל לצעוק, להתפרע ולאיים שיחתוך את עצמו. כאשר אחד השוטרים התכוון לערוך עליו חיפוש, דחף אותו הנאשם וניסה לבעוט בו. עוד נטען כי כאשר הוא נלקח לבדיקה בבית החולים "שער מנשה", התחיל לאיים על השוטר ועל אחת הרופאות.כשהוחזר הנאשם לתא ההמתנה בתחנת המשטרה, המשיך לצעוק ולהתפרע ובעט בקיר גבס ויצר חור בקיר. לאור זאת, נטען, נקשר הנאשם לספסל שהיה מקובע לרצפה עם ברגים. אלא שהנאשם המשיך להשתולל ולבעוט בספסלים שהיו בתא, עד אשר אחד הברגים שקיבעו את הספסל השתחרר. לטענת התביעה, הנאשם לקח את הבורג וניסה לבלוע אותו, אולם אחד השוטרים הוציא אותו מפיו.

התביעה ביקשה להורות על המשך מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים. לבקשת סניגורו, עו"ד דן גלעד שביקש לעיין בחומר הראיות, החליט בית המשפט לדחות את הדיון למועד אחר.