צילום: יח"צ שתי צעירות שהשתתפו בסוף השבוע שעבר ב"פסטיבל הצבעים" שהתקיים בנחל חדרה, התלוננו כי בוצעו בהן מעשים מגונים. משטרת חדרה שפתחה בחקירה הביאה למעצרם של שני חשודים.

עוד ב-mynet:
אב: ילדים צולמו בעירום במלתחות הקאנטרי
השכנים הפסידו, מקלט לנשים מוכות יוקם
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה של mynet

פסטיבל הצבעים התקיים בליל חמישי האחרון בנחל חדרה ובו השתתפו מאות צעירים וצעירות מרחבי הארץ. אחת המשתתפות, תושבת מודיעין בת 22, טענה כי צעיר נגע בה וליטף את ישבנה בניגוד לרצונה. צעירה נוספת, בת 22 מפרדס חנה, טענה כי צעיר אחר ביצע בה מעשים מגונים.החקירה הובילה למעצרם של תושב כפר בית חנינא בירושלים ותושב אזור בקה אל-ע'רביה. השניים הובאו לבית משפט השלום בחדרה עם בקשה להארכת מעצרם. נציג המשטרה, רס"ב דוד אלפסי, טען כי יש ראיות הקושרות את החשודים למיוחס להם. בדיון בבקשה להארכת מעצרו של החשוד מירושלים, בן 22 אף הוא, טען רס"ב אלפסי כי תלונת המתלוננת, תושבת פרדס חנה, מגובה בעדויות שוטרים שהיו עדים למעשה. "העבירות המיוחסות לחשוד מצביעות על מסוכנות מצדו כלפי הציבור וזאת גם באופי התנהגותו באירוע".

סנגורו של החשוד, עו"ד רהב אופנהיימר, טען כי מרשו כופר במיוחס לו. השופטת קרן אניספלד הורתה על הארכת מעצרו ב- 48 שעות. יש לציין כי לפני תום תקופת המעצר, החשוד שוחרר בתחנת המשטרה, בתנאי שלא ייכנס לתחומי העיר חדרה.

כאמור, החשוד השני, תושב אזור בקה אל-ע'רביה, בן 28, נעצר בחשד שביצע מעשה מגונה בכוח בצעירה ממודיעין. רס"ב דוד אלפסי טען, כי קיימות ראיות הקושרות אותו למיוחס לו. סנגורו, עו"ד עבד קעדאן, טען כי מרשו מכחיש בתוקף את כל המיוחס לו וכי הוא לא קשור לכל עבירה מסוג זה. לדבריו, האיש הוזמן למקום על מנת לחלץ כלי רכב ותוך כדי כך, נתקל במתלוננת ובחברתה שהיו שיכורות, והוא רק רצה לעזור להן. "מכאן לטעון נגדו שהוא ביצע מעשים מגונים, המרחק ארוך. מדובר במעצר שווא", טען עו"ד קעדאן.

בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד, שלאחר מכן שוחרר בתנאים מגבילים.