צילום: Shutterstock נערה בת 16 מחדרה הביאה למעצרו של תושב כפר עין מאהל, החשוד בביצוע מעשה מגונה בפניה. הנערה רשמה את מספר הרכב בו נהג האיש ומסרה אותו למשטרה, אשר עצרה אותו לחקירה.

עוד ב-mynet:
חשד: שוטר אנס אישה שהגיעה לתחנה
פרדס חנה: בן חמש דקר את אחיו בן הארבע בגלל ריב על אופניים
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה של mynet

המקרה אירע ביום שלישי שעבר בסביבות השעה תשע בבוקר, כאשר התהלכה הנערה באחת השכונות בעיר. לטענת המשטרה, תושב כפר עין מאהל, בן 25, שנהג באותה עת ברכב מסחרי, עצר לידה כשאיבר מינו חשוף ופנה אליה בשאלות בעלות אופי מיני. לאחר מכן נמלט מהמקום ברכב בו נהג. בעת שהתרחק מהמקום, רשמה הנערה את מספר הרכב בו נסע ודיווחה על כך למשטרה.ניידות של תחנת חדרה יצאו למקום וכעבור חצי שעה הביאו למעצרו של החשוד במעשה. הצעיר נחקר בגין ביצוע עבירה של מעשה מגונה בפומבי וכעת בודקת המשטרה מקרים נוספים, שעל פי החשד ביצע עם נערות אחרות בעיר.

הצעיר הובא לבית משפט השלום בחדרה עם בקשה להארכת מעצרו. בבקשה טענה המשטרה כי חומר החקירה קושר אותו לעבירות המיוחסת לו. נציג משטרת חדרה, רס"מ אורן ארזי, אמר כי "חוץ מהמקרה הזה, יש עוד מקרים נוספים באותה שיטת ביצוע".

מנגד, ביקש סנגורו של הצעיר לשחרר את מרשו בטענה כי המשטרה סיימה את החקירה. "מדובר בדברים שאין בהם חשד ממשי או מעשי. גם אם יש חשד עם סבירות נמוכה מאוד, הרי שהחשד הזה יכול להתברר כאשר החשוד יימצא בביתו", אמר.

השופטת פנינה ארגמן קבעה בהחלטתה, כי בתיק החקירה קיים יסוד סביר לכך שהחשוד אכן ביצע את העבירה המיוחסת לו, וכי מחומר הראיות עולה שככל הנראה, היה מעורב בעבירות נוספות באותו עניין. מעצרו הוארך בחמישה ימים.