צילום: index open לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש השבוע כתב אישום נגד צעיר שביצע שלושה מעשי שוד בחדרה וניסה לבצע מעשה נוסף. על פי המתואר בכתב האישום, המקרה הראשון אירע ב-14 במאי סמוך לשעה 20:30 בערב. הנאשם הגיע אל חנות נוחות בתחנת דלק ברחוב צה"ל בחדרה במטרה לבצע שוד, נכנס לחנות כשהוא חובש כובע מצחייה לראשו ואוחז בשקית ובסכין קצבים. הנאשם הניף את הסכין לעבר המוכרת והורה לה תוך כדי איום למסור לו את הכסף שבקופה. זו אכן מסרה לו 2,427 שקלים.

עוד ב-mynet:
שלטון הפחד במגזר: מי ירה על האצנית הערביה?
"מלווה ההסעות התעלל מינית בבני האוטיסט"
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה של mynet

למחרת, בסמוך לשעה 19:00 בערב, הגיע הנאשם אל חנות "כיכר המזל" ברחוב שמעוני. באותה עת שהו בחנות מוכרת, אביה וחבריו ולקוח. כשהוא אוחז בידיו סכין קצבים, הורה הנאשם למוכרת למסור לידיו את הכסף שבקופה. בתגובה לכך, שאל אביה של המוכרת את הנוכחים במקום אם הנאשם ליצן, וזה נבהל ונמלט מהמקום.

יומיים לאחר מכן הגיע הנאשם אל סניף הדואר ברחוב רוטשילד. הוא נכנס לסניף כשהוא חובש כובע מצחייה על ראשו, משקפי שמש על עיניו ונושא על גבו תיק שחור ובתוכו אקדח צעצוע. הנאשם התקרב לאחת העובדות, הושיט לעברה פתק עליו רשום "זה שוד!", שלף את אקדח הצעצוע וכיוון אותו לעבר העובדת. זו נבהלה, קמה מהכיסא והתרחקה מהדלפק.הוא פנה לעובדת אחרת, כיוון לעברה את אקדח הצעצוע ואמר לה כי אם לא תיתן לו כסף הוא יירה בה. היא מסרה לו סך של 17,850 שקל. הנאשם החל להכניס את הכסף לתיקו, תוך שהוא מניח את אקדח הצעצוע על דלפק הסניף. לקוח שהבחין בכך ניסה לתפוס את אקדח הצעצוע, ובתגובה הנאשם הכה אותו באגרוף לפניו. ארבעה ימים לאחר מכן חזר הנאשם אל חנות הנוחות, ובאיומי אקדח צעצוע שדד 3,890 שקלים.

ימים אחדים מאוחר יותר הוא נעצר לאחר שנצפה בסרטי מצלמות אבטחה בכל המקומות שנשדדו.