צילום: shutterstock לא מעט מקרים של אלימות בתוך המשפחה נרשמו במשטרה, אבל המקרה המוזר הזה הוא מיוחד במינו. תושב חדרה בן 55, מואשם בתקיפת בתו באמצעות חתולה.

עוד ב-mynet:
ערערה: תלמידים תקפו מורה שביקשה מהם להפסיק לעשן
רוצח ענת פלינר ז"ל: "היא צרחה אז דקרתי אותה"
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את החדשה של mynet

המקרה אירע לפני כשבוע בחדרה. על פי כתב האישום, אב המשפחה אחז בחוזקה בכתפיה של בתו, סובב והיכה אותה בפניה ובידה עד שאשתו הצליחה לחלץ את הבת ממנו ולהרחיק את האב.

בהמשך, היא פתחה את דלת הבית בתקווה שהשכנים ישמעו את צעקותיו של הנאשם, אולם זה יצא אחרי אשתו וצעק לעברה: "מה, את רוצה לקרוא לשכנים, את חושבת שאני מפחד מהם?".הבת נעלה את הבית ויצאה לחצר, ואז לקח הנאשם חתולה שהייתה באזור והשליך אותה לעבר בתו וכתוצאה מכך הבת נחבלה בצוואר. בנוסף לכך, הנאשם בעט ברגליה של אשתו.

התביעה ביקשה להורות על המשך מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים, מחשש שהוא ינסה להטריד את אשתו ובתו כדי להשפיע עליהן לחזור בהן מתלונתן. "אין להשלים עם מצב בו נשים חיות תחת משטר של טרור ואימה לאחר שכל חטאן היה שנישאו לאדם שבא לפרוק את תסכוליו על החוסים בצילו", נטען בבקשה.

בא כוחו של הנאשם ביקש להורות על שחררו בתנאים מגבילים והשופטת פנינה ארגמן, הורתה על שחרורו של האב התוקף למעצר בית אצל בנו.