נהג של אוטובוס "אגד", שנסע בשבוע שעבר בקו 12 ממרכז העיר לשכונת בית אליעזר, פגע ברכב פרטי, אולם, לטענת נוסעים, לא החליף עימו פרטים, כנדרש בחוק. "תוך כדי הנסיעה נהג האוטובוס פגע ברכב שפרק סחורה ברחוב הרברט סמואל", מספרת אחת הנוסעות באוטובוס.

עוד ב-mynet:
הורי התלמידים זועמים: "נהג ההסעות מעשן באוטובוס"
בלי התראה: חשבון הבנק עוקל בגלל דו"ח חנייה
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות חדרה" בפייסבוק

"לתדהמתי הנהג אפילו לא עצר לתת את פרטיו לרכב הנפגע. ניגשתי אליו ושאלתי מדוע לא עצר את האוטובוס כדי להחליף פרטים עם הנהג או לפחות לבדוק האם אף אחד לא נפגע, אך הוא אפילו לא הגיב".הנוסעת האכפתית הבטיחה לנהג האוטובוס כי הדבר לא יעבור לו בשלום, ואף צילמה בנייד שלה את הנהג, את האוטובוס ואת מספרו. עם העדויות המצולמות פנתה הנוסעת למחלקת פניות הציבור ב"אגד", שם הובטח לה כי העניין ייבדק ולנהג ייערך שימוע.

רון רטנר, דובר "אגד", מסר: "האירוע מוכר לנו ודווח בהתאם לנהלים. נהג הרכב, אשר כל נזקו הסתכם בעיקום מראה, הוזמן ליצור קשר עם מחלקת הביטוח שלנו, אולם מטעמים השמורים עימו בחר עד כה שלא לעשות כן.

"יצוין, כי נהג הרכב הנפגע העמיד את רכבו בצורה מסוכנת בחנייה כפולה וחסם את דרכו של האוטובוס. כמו כן, בניגוד לטענות הנוסעת, נהג האוטובוס עצר לאחר המגע בין הרכבים והסב את תשומת לבו של נהג הרכב, אולם זה ביכר להמשיך בעבודתו ועל כן לא ברור על מה מלינה הנוסעת".