סכסוך שכנים על רעש בחדרה כמעט והסתיים באסון, כשאחד השכנים ניסה לדקור אב ובנו. המקרה אירע לפני כמה ימים כשהאיש, בן 23, ושכניו, שמתגוררים בבניין סמוך לו ברחוב בן-גוריון בחדרה, הסתכסכו.

עוד ב-mynet:
עימות בין יהודים וערבים בבריכה כמעט נגמר ברצח
איים על נער שעבד אצלו שיחתוך את איבר מינו
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות חדרה" בפייסבוק

הוויכוח החל כשבשעת לילה מאוחרת שהתה אחת השכנות יחד עם בנה בפתח הבניין, והצעיר צעק להם מחלון ביתו שישמרו על השקט ושהם מרעישים. על פי כתב האישום שהוגש נגדו, הוא איים עליהם: "יום אחד אני אשים לזה סוף, יום אחד אני אפציץ אתכם".

אך לא בכך תמה הפרשה. למחרת, לאחר חצות, חזר בן השכנה לביתו כאשר באותה עת ישב הצעיר על ספסל בסמוך לבניין, כשהוא מצויד בסכין מטבח. הצעיר שאל את הבן מדוע הרעיש יום קודם, ולאחר מכן ניסה לדקור אותו, אך הבן הצליח לברוח.לטענת התביעה, הבן הגיע לביתו וסיפר להוריו על שאירע לו. בשלב זה ירד אביו אל מחוץ לבניין על מנת לשוחח עם הצעיר. אך זה, נטען, הוציא את הסכין מאחורי גבו וניסה לדקור את האב בחזהו.

האב תפס בידו את הצעיר, השכיבו על הרצפה והוציא את הסכין מידו. התביעה ביקשה להורות על המשך מעצרו של השכן הצעיר עד תום ההליכים המשפטיים. על אף שסניגרו, עו"ד ניב ישי, טען שלמשטרה אין די ראיות, השופט אהוד קפלן הורה על הארכת מעצרו.