צמיגי רכבו של עורך דין מוכר מחדרה נוקבו בידי שני צעירים. מצלמת אבטחה שמותקנת בבניין שבו חנה הרכב תיעדה את החשודים בשעת מעשה, ולמרות שפניהם נראים בבירור הם טרם נעצרו על ידי המשטרה. השבוע טוען עורך הדין כי המשטרה לא עושה מספיק בכדי להביא למעצרם של השניים.

עוד ב-mynet:
נכה צה"ל נדקר בידי נושים בגלל חוב של בנו
העיריה: איננו יכולים למנוע את העישון בקניון
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

ב-28 בפברואר עזב עורך הדין את משרדו באחד הבניינים במרכז העיר חדרה ותכנן לנהוג חזרה לכיוון ביתו. לתדהמתו, כך הוא מספר, גילה כי ארבעת צמיגי רכבו החדש נוקבו. "זה היה מראה מזוויע. מיד הזעקתי את המשטרה".

מה שהיה ברור לעורך הדין הוא שבמקום שבו חנה רכבו מותקנות מצלמות אבטחה של הבניין, ולכן חזר לסרט המצלמה על מנת לראות מה אירע. בסרט רואים בבירור שהצמיגים נוקבו בידי שני צעירים חשופי פנים. רגע לפני ניקוב הצמיגים הגיע אחד החשודים וערך סיור במקום על מנת לוודא שאין אנשים או תנועה במקום שבו חונה הרכב.
לאחר כמה רגעים חזר אותו חשוד עם אדם נוסף, שהחזיק בידו חפץ חד וניקב את ארבעת צמיגי הרכב באופן שיטתי, כאשר החשוד הראשון מאבטח אותו ועורך תצפית על מנת לוודא שאין תנועה באזור. פעם נוספת חזרו שני החשודים אל הרכב, והחשוד בניקוב ניקב שני צמיגים שוב.

סרט המצלמה הועבר לתחנת חדרה ועורך הדין הגיש תלונה במקום. "בתלונה שמסרתי במשטרה הצבעתי על שלושה חשודים כשולחי "החיילים" האלה שניקבו את הצמיגים". עורך הדין משמש ככונס נכסים מטעם בתי המשפט מעת לעת ולדבריו, המקרה הזה אירע על רקע עבודתו כעורך דין וכתגובה על תיקים שהוא מנהל בבתי המשפט.

מאז המקרה עברו שלושה שבועות והחשודים במעשה טרם נעצרו. "אני לא מבין איך זה יכול להיות. עד הרגע הזה לא שמעתי כלום מהמשטרה ולא קיבלתי תשובה לכל הפניות שלי, אולי משום שאני לא ראש העיר. מדובר כאן באיומים ממשיים ואני חושש לחיי כי ניקוב צמיגים זה יכול להיות צעד ראשון לקראת דבר יותר חמור".

עורך הדין הוסיף כי סרט המצלמה נמצא בידי המשטרה ופני המבצעים נראים בבירור. "מה שחסר זה רק שהמשטרה תלך לעצור אותם. אולי מדובר באנשים שמוכרים למשטרה ולא כל כך מסובך להגיע אליהם".

במשטרה חדרה אישרו שאכן הוגשה תלונה בנדון בסוף החודש שעבר ונפתח תיק פלילי בגין כך. לדברי סגן מפקד התחנה, רפ"ק גילי אלחדד, טרם זוהו החשודים במעשה. "התיק נמצא בשלבי חקירה ומטבע הדברים לא ניתן לפרט את פעולות החקירה הצפויות. המשטרה עדיין חוקרת את נסיבות האירוע", אמר אלחדד.