חייל מנתניה, בן 20 המשרת בחיל האוויר, נעצר בסוף השבוע שעבר בידי משטרת חדרה בחשד שפירק ארבעה צמיגים מרכב בעיר. בתום מעצרו, החייל שוחרר בתנאים מגבילים.

עוד ב-mynet:
מה עושה חובש כיפה בן 69 ברשימת "עלה ירוק"?
תושב אום אל פחם השליך בקבוק תבערה לעבר יישוב
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות חדרה" בפייסבוק

ביום חמישי שעבר, בשעות הלילה, הגיע החייל ברכבו יחד עם שני אנשים לרחוב ז'בוטינסקי בחדרה. שם, על פי החשד, פירק ארבעה גלגלים מרכב שחנה במקום. ניידת משטרה שהוזעקה למקום עצרה את החייל יחד עם שותפיו בסמוך למקום האירוע ובחיפוש ברכב נמצאו ארבעת הצמיגים הגנובים. המשטרה טוענת כי ברכב נמצאו גם כלים החשודים ככלי פריצה.

החייל ושותפיו הובאו לבית משפט השלום בחדרה עם בקשה להארכת מעצרם. מהדיון בבקשה עולה כי החייל משרת במצפה רמון בחיל האוויר וכי הוא נעדר עבר פלילי. נציג התחנה רס"ב דוד אלפסי אמר בבית המשפט כי עניין המסוכנות מצד החשוד עולה לאור כך שהרכוש נתפס ברשותם של החשודים. "אופיו של האירוע מצביע על סכנה לרכוש הציבור", אמר.

עו"ד דליה רוזנברג, המייצגת את החייל, סיפרה לבית המשפט כי מדבר בחייל בשירות סדיר ובאדם נורמטיבי לחלוטין. עו"ד רוזנברג ביקשה להורות על שחרורו של החשוד, על מנת לא לפגוע בשירות הסדיר שלו. סגן נשיא בית המשפט, השופט אביהו גופמן, החליט לשחרר את החשוד בתנאים מגבילים שכוללים מעצר בית מלא.