תושב חדרה, בן 33, המואשם בתקיפת אביו וקצין משטרה, שוחרר בשבוע שעבר על ידי בית משפט השלום בחדרה למעצר בית מחוץ לביתו. מכתב האישום שהוגש נגדו עולה כי בינו לבין אביו פרץ ויכוח על ממיר הטלוויזיה וכי על רקע זה איים הנאשם על אביו. לאחר מכן, הוא שפך על פניו קפה חם. שוטרי תחנת חדרה שהוזעקו למקום עצרו את הבן והביאו אותו לתחנת המשטרה.

עוד ב-mynet:
התבקש לנהוג רגוע בכביש - ושלף אקדח
כבאי לשעבר התחזה לשוטר וגנב כסף מתושבים
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות חדרה" בפייסבוק

בכתב האישום נטען כי משהובא לתחנת המשטרה, העליב הבן את אחד השוטרים באומרו, בין היתר, "אף אחד לא יגיד לי מה לעשות. אתם סתם אפסים עם סמל של משטרה". בהמשך, נטען, בעת שקצין משטרה הודיע לנאשם כי הוא עצור, העליב זה את הקצין ולאחר מכן ירק לעברו ופגע בפניו.

התביעה ביקשה להורות על המשך מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים. בבקשה נטען כי מעשיו של הנאשם חמורים, מעידים על אופיו ועל מסוכנותו. "אין ספק כי
העבירות כלפי אביו הינן חמורות ומהוות סכנה לשלום בני משפחתו ואביו בפרט, כאשר ברקע יש ויכוחים רבים בין השניים", נטען בבקשה.

עורכת דינו של הנאשם שירה קידר, טענה כי על פי עובדות כתב האישום מדובר במסוכנות נמוכה מצד הבן, שניתן לאזן אותה בשחרורו בתנאים מגבילים ולנטרל את המסוכנות במעצר בית.

השופט חננאל שרעבי קבע בהחלטתו כי לנאשם אין עבר פלילי בתחום האלימות, והחליט על שחרורו לחלופת מעצר בית בבית דודתו עד תום ההליכים המשפטיים.