אילוסטרציה

"הכנתי את זה היטב, ליום שתיפרדי ממני": כתב אישום הוגש נגד תושב חדרה כבן 37, בחשד שאיים על גרושתו כי יפיץ סרטי עירום שלה במצב אינטימי ברחבי העיר ובאתרי פורנו.

בנוסף, כאשר נעצר – התקשר אליה וביקש שתעזור לו לצאת ממעצר.

על פי עובדות כתב האישום, בתחילת החודש (1.11) שלח הנאשם אל גרושתו הודעות בוואטסאפ ואיים עליה כי יפגע בשמה הטוב ובשלוות נפשה.

בין הודעותיו הקשות אליה כתב: "את לא תפחידי אותי. אני צילמתי בידיעתך בלי תחתונים ועם רגליים פסוקות מסתכלת במצלמה" הוא ממשיך וכותב מילים גסות ומלוכלכות ומטיח בה האשמות וטוען "יכול להיות שכבר אז בגדת בי...".

על פי תיאוריו בהודעות, האישה צולמה במצבים אינטימיים ומיניים וברשותו 17 סרטונים שכאלה, אותם איים להפיץ באתרי אינטרנט בעיר, אתר היכרויות וגם באתרי פורנו. "יש הרבה חומר, אני הייתי מוכן לזה ואת אכלת אותה".

בין היתר שלח לה הודעות, איים שיפיץ את החומרים ויקפוץ מגבוה. בחלק אחר של ההודעות אמר לה שאם היא רוצה שהצילומים ימחקו היא תצטרך לקיים עמו יחסי מין.

התושב נעצר בעקבות איומים אלה והובהל לבית מעצר קישון. אז, בבית המעצר הוא חשוד, כי חייג אל גרושתו ארבע פעמים וביקש ממנה כי תעזור לו לצאת מהכלא. הוא הכחיש את מעשיו קודם לכן וטען כי היה שיכור ובנוסף ביקש כי תמשוך את תלונתה במשטרה.

הוא הואשם בעוון איומים והדחה בחקירה. הדיון בתיק מתקיים בימים אלה בבית המשפט השלום בחדרה.