מזירת התאונה | צילום: דוברות איחוד הצלה

היום (שני) בשעה 14:17 התקבל דיווח במוקדי החירום של מד"א מרחב שרון ובמוקד 'איחוד הצלה' סניף חדרה על תאונת דרכים עם מעורבות משאית, אוטובוס, מונית ורכב פרטי בכביש 2, כביש החוף לכיוון דרום סמוך למחלף בית ינאי מכמורת.

חובשים ופראמדיקים של מד"א ו'איחוד הצלה' העניקו במקום טיפול רפואי לכ-20 מהנוסעים שנחבלו, מתוכם שניים במצב קל עד בינוני והשאר במצב קל.

אברהם יאקאב חובש ב'איחוד הצלה' סיפר מהזירה: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי, מונית, משאית ואוטובוס. יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לכ-20 נפגעים קל ובינוני. מרביתם פונו להמשך קבלת טיפול רפואי בבתי החולים בגזרה".

מזירת האירוע | צילום: דוברות איחוד הצלה

חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו שהעניקו טיפול רפואי ומפנים לבי"ח 22 פצועים במצב קל, מהם 11 לבי"ח לניאדו ו 11 לבי"ח הלל יפה.

חובש בכיר במד"א שאבי שהאב: "כשהגענו למקום ראינו משאית עם פגיעות בחלקה הקדמי, אוטובוס בשול הדרך ושני כלי רכב פרטיים, עם סימני מעיכה. המשאית הייתה לרוחבו של הנתיב והמעבר היה חסום בחלקו. הצוותים הגדולים של מד"א שהגיעו לתאונה מנתניה וחדרה בדקו את כלל הפצועים שהיו מעורבים בתאונה ופינו אותם לבי"ח כשהם במצב קל, בהכרה מלאה וסובלים מחבלות".

נסיבות התאונה בבדיקה.

מאגף התנועה במשטרת ישראל נמסר כי כביש 2 מחלף ינאי לדרום נחסם לתנועה בעקבות התאונה. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה.

מומלץ לציבור הנהגים לפנות לדרכים חלופיות. במקום נוצרו עומסי תנועה כבדים.