נהג מונית מחדרה שלא הצליח להעיר את הנוסע שנרדם על הכיסא ברכבו, התקשר לתחנת המשטרה וביקש את עזרתם. הנהג טען שהוא אינו יודע מה מחוז חפצו של הנוסע הישנוני. השוטרים שהגיעו והעירו את הנוסע עצרו אותו באותה הזדמנות, בחשד להחזקת סמים.

ביום חמישי שעבר, בשעה 2:00 אחרי חצות, התקבלה שיחת טלפון בתחנת חדרה מנהג מונית שמבקש את עזרת המשטרה. "יש לי כאן נוסע שנרדם. אני לא מצליח להעיר אותו, ואני לא יודע לאן הוא רוצה לנסוע". לדברי מפקד תחנת חדרה, סנ"צ בני הרנס, למרות שמדובר בשיחת טלפון לא שגרתית, נשלחה ניידת סיור למקום על מנת לבדוק את הנושא.

המונית חנתה על כביש 4 בכניסה הדרומית של חדרה. נהג המונית סיפר לשוטרים, כי הוא אסף את האיש לנסיעה ובשלב מסוים הלה נרדם. השוטרים לא הסתפקו ביקיצה של הנוסע והחליטו לערוך עליו חיפוש, שבמהלכו, נמצאו ברשותו סמים שלא לצריכה עצמית.

החשוד, 44, תושב נתניה הובל לבית משפט השלום בחדרה עם בקשה להארכת מעצרו. ב"כ החשוד, עו"ד אסיל מסארווה, ביקשה לקיים את הדיון שלא בנוכחות החשוד מאחר שלטענתה הוא חולה במחלה מידבקת.

בהסכמת שני הצדדים הורה השופט מוחמד מסארווה על הארכת מעצרו של החשוד למשך שלושה ימים. בתום תקופת המעצר הוא שוחרר בתנאים מגבילים בתחנת המשטרה.