נתפס בעדשת המצלמה. תושב אזור חדרה שמצא מכשיר סלולרי שהכיל תמונות של צעירה מקומית בעת ביצוע אקט מיני, ניסה על פי החשד לסחוט את הצעירה תחת איומים שיפיץ את הקבצים באינטרנט. על פי תחנת חדרה, החשוד גנב את המכשיר, לפני כשבוע, למרות שהוא טען כי מצא אותו, סתם כך.

לאחר שהחשוד צפה בצילומים של הנערה וזיהה במי מדובר, כך על פי חקירת המשטרה, התחיל הצעיר להטריד אותה ולהתקשר אליה שוב ושוב, תוך כדי שהוא מאיים כי אם לא תיענה לדרישותיו המיניות, יפיץ את תוכן הצילומים האינטימיים שיש בידו במכשיר הסלולרי באתרי האינטרנט ואף בדיסקים שיחלק למעוניינים.

הצעירה, שחששה מאוד מהחשיפה, החליטה לפנות למשטרה ובעצה אחת עם השוטרים, נתבקשה לשתף פעולה עם החשוד על מנת להביא למעצרו.

וכך זה עבד: ביום רביעי שעבר הצעירה קבעה עם החשוד פגישה בבית קפה בחדרה על מנת להסדיר ביניהם את התנאים, ולאחר שהגיע הצעיר למקום המפגש קפצו עליו בלשי תחנת חדרה ועצרו אותו. דברי המשטרה, בחיפוש ברכבו של הצעיר נתפס דיסק המכיל
ככל הנראה תמונות שנלקחו ממכשיר הטלפון.

החשוד הובא לבית משפט השלום בחדרה עם בקשה להארכת מעצרו. נציג התחנה רס"מ דוד אלפסי סיפר, כי אותה צעירה מצולמת במכשיר הסלולרי באקטים מיניים עם בעל המכשיר.

"החשוד יצר קשר עם הצעירה ומפה באו הסחיטה והאיומים שלו כלפיה. אם אני לא אקבל 'איקס', הכוונה היא ליחסי מין עם המתלוננת, אז הוא איים שיפיץ זאת באמצעות האינטרנט".

בא כוחו של החשוד, עו"ד עאדל בויראת טען, כי לא מדובר בצעיר עם הרשעות קודמות, וכי על פי עדותו במשטרה, הוא מצא את הנייד ומאז יש לו קשר עם המתלוננת בהסכמתה ומרצונה הטוב והחופשי.

"מעולם לא איים עליה ולא ניסה לסחוט אותה. נהפוך הוא, הוא הזמינה אותה לבית קפה ולשם הגיעו שניהם, מתוך רצון טוב, ושם הוא נעצר", טען עו"ד בויראת.

בית משפט השלום בחדרה הורה פעמיים על הארכת מעצרו של החשוד ולאחר מכן הוא שוחרר בתנאים מגבילים.