רופאה וטרינרית בשנות ה-50 לחייה מאזור חדרה נעצרה ביום שלישי שעבר על ידי משטרת חדרה בחשד להחזקת מקום למתן שירותי מין וזנות. החשודה שוחררה עם צו הרחקה מחדרה למשך שבועיים.

באמצע שבוע שעבר, בשעות הצהריים, פשטו שוטרי חדרה על בית בעיר, שעל פי החשד שימש כמקום למתן שירותי זנות. שוטרי התחנה עצרו במקום את תושבת אזור חדרה, רופאה וטרינרית במקצועה, שעל פי החשד החזיקה את הבית. יחד עם החשודה נעצרה גם צעירה בת 18 מאשדוד בחשד למתן שירותי זנות.

שתי החשודות נחקרו והובאו לבית משפט השלום בחדרה עם בקשה להארכת מעצרן. נציג התחנה, רס"מ דוד אלפסי, ציין כי יש ראיות הקושרות את החשודות למיוחס להן. רס"מ אלפסי אמר בפני בית המשפט כי קיימת מסוכנות ומטרד לשלום הציבור מצד החשודה בהחזקת המקום ובניהולו, וזאת בהסתמך על כך שזו לא פעם ראשונה שהיא נתפסת בחשד לעיסוק דומה.

באת כוחה של החשודה, עו"ד דינה ילוז, טענה כי מדובר ברופאה וטרינרית במקצועה, המתגוררת בבית האמור עם בני משפחתה ואין לה למעשה לאן ללכת.

השופט נאסר ג'השאן הורה על שחרורן של שתי החשודות בתנאים מגבילים. באשר לרופאה, אסר עליה השופט להיכנס לעיר חדרה, וזאת למשך 14 יום, ובנוסף דרש כי תחתום על ערבות עצמית בסך 5,000 שקל וערבות צד ג' בסכום דומה. החשודה הצעירה שוחררה בתנאי שלא תיכנס לתחומי העיר חדרה למשך 60 יום, בנוסף לערבות עצמית וצד ג' בסכום של 5,000 שקל.