תושב חדרה, בן 30, ניצל על פי החשד את תקופת אישפוזו בבית החולים "הלל יפה" בעיר בכדי לעשות "כסף קל", וגנב ארנקים מחולים. האיש נעצר ומעצרו הוארך בבית המשפט השלום בחדרה בשלושה ימים. החשוד הגיע ביום חמישי שעבר לבית החולים "הלל יפה", לאחר שחש ברע. לאחר שנבדק על ידי רופא, הוחלט לאשפזו באחת מהמחלקות.

במשטרה חושדים כי האיש ניצל את ההזדמנות ואת שהותו במקום, וגנב ארנקים ובהם כסף וכרטיסי אשראי מחולים אחרים שהיו מאושפזים במקום במחלקות שונות. הוא נתפס על ידי אחת המאבטחות במוסד. על פי החשד הוא נתפס בשעת מעשה, כשניסה לגנוב ארנק של אחת המטפלות במחלקה.

למקום הוזעקו שוטרים שלקחו את הצעיר לחקירה. בתום חקירתו הוא הובא לבית משפט השלום בחדרה לדיון בהארכת מעצרו. במהלך הדיון סיפר נציג תחנת חדרה, רס"מ דוד אלפסי, כי ישנן ראיות הקושרות את החשוד למעשים המיוחסים לו, והוסיף כי גניבות ממאושפזים בבתי חולים הפכו להיות תופעה ידועה ומוכרת בבית החולים, שהתגברה בעת האחרונה.

מנגד טענה פרקליטת החשוד, עו"ד דינה ילוז, כי "החשוד הודה כי לקח ארנק והחזיק את הארנק על תכולתו". "מדובר כאן באדם שהחזיר את אשר לקח ואין לנו תלונות בתיק". השופטת, קרן אניספלד האריכה כאמור את מעצרו בשלושה ימים.

דוברת בית החולים "הלל יפה", דפנה נבו: "בבית החולים נעשות כל העת פעולות על מנת למנוע מקרים של גניבה מחולים. בהתאם, מתבקשים מטופלים בעת אשפוזם להימנע מלהביא עימם לאשפוז דברי ערך".

החשד: גנב ארנק ממטפלת שעבדה במחלקה