נדמה שתושב באקה אל-ע'רביה, בן 31, עבר כל גבול. בזמן שהמתין לקבלת תסקיר קצין מבחן לאחר שהורשע בביצוע מעשה מגונה, הוגש נגדו כתב אישום חדש המייחס לו ביצוע מעשה מגונה באישה במהלך נסיעה באוטובוס ציבורי.

על פי כתב האישום שהגיש התובע, עו"ד תומר יפרח, לבית משפט השלום בחדרה ביום חמישי שעבר, האירוע התרחש ב-27 בחודש שעבר, בשעות הבוקר, באוטובוס ציבורי שעשה את דרכו
מהתחנה המרכזית בחדרה ליישוב בו הוא מתגורר.

לטענת התביעה, במהלך הנסיעה התיישב הנאשם מאחורי אישה תושבת באקה וביצע בה מעשה מגונה. אחד העדים תיאר בפני השוטרים כי המתלוננת הייתה נסערת לאחר המעשה וצעקה על הנאשם באוטובוס.

התביעה ביקשה להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו, כיוון שמדובר באדם מסוכן לציבור, שמטופל בקבוצת עברייני מין ושמעיד על עצמו שהוא אינו שולט במעשיו ובדחפיו המיניים.

מנגד ביקש פרליקטו של הנאשם, עו"ד יונתן דדון, להורות על שחרורו כיוון שלדבריו מדובר ברף נמוך של מעשים מגונים. "מדובר בליטוף בצידי הגוף מעל הבגדים", אמר עו"ד דדון. "במצב דברים רגיל, כאשר מדובר באדם ללא עבר פלילי וללא הרשעות בתחום, העבירה לא היתה חושפת עילה של מסוכנות", אמר.

השופטת, פנינה ארגמן, ציינה בהחלטתה כי היא מוכנה לקבל את עמדתו של בא כוח הנאשם שנסיבות ביצוע העבירה אינן מן הרף החמור, "אולם עדיין נסיבות העבירה חמורות, במיוחד שמדובר באשה בהיריון", ציינה השופטת.

היא קבעה כי התנהגותו והתנהלותו של הנאשם מצביעות על מסוכנתו והאריכה את מעצרו בשבוע נוסף וזאת, על מנת לקבל תסקיר מעצר בעניינו.