זהירות, רחבת ריקודים חלקה. בשבוע שעבר התחתן אלעד בנון עם בחירת ליבו באחד מאולמות האירועים באזור חדרה. לקראת סוף הערב החליק החתן, נפל על רחבת הריקודים ונפגע קשה ברגלו. רק בסוף האירוע הבינה הכלה שהחתן לא נמצא לצידה והתבשרה כי הוא פונה לטיפול נמרץ בבית החולים. כעת הוא תובע את אולם האירועים.

האירוע של בנון ובת זוגו היה שמח ברובו. לקראת סוף האירוע נשארו החברים הטובים וכולם צהלו על רחבת הריקודים. במקום בו רקד החתן, הוא לא הבחין כי הרצפה רטובה וברגע אחד הוא החליק ונפל.

"אחרי שנפלתי החברים שלי לא הבינו שמשהו לא בסדר. הם המשיכו לרקוד מסביבי וניסו להרים אותי", מספר החתן. "ביקשתי שיוציאו אותי החוצה ומשם
לקחו אותי למיון בבית חולים. הכלה לא ידעה.

רק כשנגמר האירוע היא הבינה שאני לא נמצא שם ואז הסבירו לה מה קרה", הוא אומר. "נכון להיום אובחנו אצלי פגיעות קשות ברגל שמאל, קרע ברצועות הברך ופגיעה בקרסול. כעת אני ממתין לניתוח".

הזוג הטרי תכנן לנסוע לירח דבש בתאילנד אבל הם נאלצו לדחות את הנסיעה. גם את עבודתו כמעצב שיער מוכר בעיר יאלץ בנון להשעות למשך כחודשיים.

בעקבות המקרה פנה החתן לעו"ד אוהד מרחב על מנת שיגיש תביעה נזיקית נגד חברת הביטוח של הגן. מרחב מסר: "החתן הציג מסמכים רפואיים המראים בבירור פציעה קשה שנגרמה לו כתוצאה מנפילה בחתונתו".

"בשל הזמן הקצר שחלף מיום הפציעה לא ניתן לאבחן את מלוא חומרת הפגיעה והשלכותיה, ועל כן על הנפגע לבצע בדיקות רפואיות נוספות. יש להדגיש כי לעובדה שהפציעה נגרמה במהלך החתונה היו השלכות על כל האירוע ואין ספק כי השמחה נפגמה".

בעל אולם האירועים: "צר לנו שזה מה שקרה. אבל זה לא קשור אלינו. אין פה רשלנות. קורה שבן אדם מחליק ונופל".