השכן שלא יישן. ויכוח על כלבים בין תושב חדרה לשכנתו, הפך לאירוע אלים. על פי החשד, תקף האיש את שכנתו ובהמשך תקף שוטרים שהגיעו למקום וביקשו לעצור אותו.

על פי שוטרי תחנת חדרה, האירוע התרחש ביום רביעי שעבר, בסמוך לשעה 22:00, ברחוב יבנאל בחדרה. לטענת המשטרה, בין החשוד, 44, לשכנתו, התגלע ויכוח על הכלבים שבבעלות המשפחה.

בעקבות כך, טוענת המשטרה, הרים החשוד אבן וזרק אותה לעבר שכנתו ולאחר מכן בעט בפניה, וכתוצאה מכך נפלה
השכנה לקרקע, נחבלה ונזקקה לטיפול רפואי.

עוד טוענת המשטרה, כי לאחר שהוזעקו שוטרים למקום על מנת לטפל באירוע, שלח החשוד את כלבו לעבר השוטרים בכדי למנוע מהם להיכנס לביתו. לאחר שהשוטרים התגברו על הכלבים וניסו להיכנס לביתו, תקף אותם החשוד, ואף סירב להתלוות אליהם לתחנת המשטרה.

השכן נעצר והובא לבית משפט השלום בחדרה, שם דרש נציג המשטרה להורות על המשך מעצרו. בבקשה ציין נציג התחנה רס"מ דוד אלפסי, כי קיימות ראיות הקושרות את החשוד לביצוע העבירה.

מנגד טענה באת כוחו של החשוד, עו"ד דליה רוזנברג, כי על פי גירסתו, הוא התהלך עם הכלב ברחוב כשעל פיו מחסום, ואז הכלב של שכנתו תקף אותם וכל כוונתו הייתה להרחיק את הכלב התוקף מעליהם.

עו"ד רוזנברג: "המתלוננת צעקה עליו ברחוב מבלי שהוא בכלל הבין אותה ומה היא רוצה, והוא נאלץ להתגונן מפניה". השופטת הדסה אסיף קבעה בהחלטתה, כי אין מקום להמשיך ולהחזיק בחשוד במעצר והורתה על שחרורו בתנאים מגבילים.