אולם "רנה שני" בחדרה נחשב לאחד מאולמות המופעים המוכרים באזור, המושך אליו תושבים רבים מחדרה ומהיישובים הסמוכים. אורחי האולם רגילים לקבל בדרך כלל חוויית צפייה ברמה גבוהה ובאווירה טובה, אך לא כך קרה לפני כשבועיים.

תושבת חדרה, אשר הגיעה למופע של הסטנדאפיסט יעקב כהן במוצאי שבת ה-19 ביוני, בסך הכל רצתה ליהנות ולצחוק אך התקשתה לעשות זאת. וכך תיארה את אשר עבר עליה: "ניסינו ליהנות מההופעה של יעקב כהן, אבל כבר בכניסה הרגשנו שהמקום מחניק. חשבנו שבתוך האולם יהיה קפוא, כמקובל בכל האולמות, ואף דאגנו להביא עליונית. עד מהרה, כרטיס שעלה 80 שקלים שימש בתוך האולם כמניפה".

עוד נטען כי רוב הקהל ששהה באולם סבל מחום בלתי נסבל, דבר שגרע לחלוטין מחוויית המופע. "האולם היה מלא מכל האזור, והנהלת האולם לא חשבה לדאוג למיזוג", היא משחזרת בכעס.

"בשורה מתחתיי היו כאלה שנפנפו בצורה נמרצת. מיותר לציין שכולם קיטרו על המצב. אפילו יעקב כהן עצמו התרגז והפסיק את המופע לפחות פעמיים. הוא אפילו העיר ש-40 דקות לפני תחילת המופע צריך לדאוג למיזוג. איך הוא אמר? אנחנו ב-2010, אבל כנראה לא בחדרה. בושה".

אמירה משה, מנהלת אולם "רנה שני", מסרה בתגובה: "אכן הייתה תקלה, חיינו בתוכה עוד באותו הערב והיא תוקנה למחרת בשעה תשע בבוקר. יש לציין שחלק מהמזגן לא עבד, ולא היה מדובר בכל המזגן.

"בדרך כלל אנו מפעילים את המיזוג שעתיים לפני מופע, האולם תמיד ממוזג ואנשים תמיד מסמסים לי שקר או קפוא. אנחנו מאוד משתדלים לשים לב לדברים האלה במלוא הרצינות, אבל תקלות כאלה יכולות לקרות. לא עשינו את זה בכוונה. זה מאוד לא נעים, אבל אי אפשר להביא טכנאים במוצאי שבת בעשר בלילה.

"למרות הכל, המופע היה מאוד מוצלח ומצחיק. המזגן על הבמה כן עבד, ולבדרן היה מיזוג. אנחנו מקווים שמקרים כאלה לא יחזרו על עצמם בעתיד, ואנו מתנצלים על המקרה".